Forum dla Rowerzystów
http://www.pge-dystrybucja-rzeszow.pl/

Sklep darmowy czy dedykowany?
http://www.pge-dystrybucja-rzeszow.pl/forum13/topic207.html
Strona 1 z 1

Autor:  mariolka [ 9 maja 2016, o 02:47 ]
Tytuł:  Sklep darmowy czy dedykowany?

Cześć wszystkim. Planuję rozwinąc moją działalności i nie sprzedawać już tylko za pośrednictwem innych serwisów ale założyć swój własny sklep internetowy tworzenie z tego co udało mi się dowiedzieć może polegać na darmowym open sourcie albo na firmie która napisze dedykowane oprogramowanie. Jakie rozwiązanie według was jest lepsze i pozytywniej wpływa na odbiór i ogólne funkcjonowanie sklepu? Z góry dziękuję za rzeczowe odpowiedzi i pozdrawiam serdecznie.

Autor:  wesoła traktorzystka [ 9 maja 2016, o 03:54 ]
Tytuł:  Sklep darmowy czy dedykowany?

Fajnie ze ktos poruszył ten temat bo obecnie mam sklep funckjonujacy na open sourcie, który zrobił mi znajomy i tez chcialabym poznac zdanie innych. Moze jakies zmiany przeloza sie na sprzedaż?

Autor:  rowerzysta [ 9 maja 2016, o 05:33 ]
Tytuł:  Sklep darmowy czy dedykowany?

witam, ze sklepami na openie jest tak że wyglądają niemal tak samo pod względem funkcjonowania a do tego oferują stosunkowo mało rozwiązań dla właściciela poprawiających funkcjonowanie. Co jednak jest najwazniejsze wyglądają trochę dziwnie, na napisane na prędce przez co mogą odstraszyc część klientów którzy zaufają porządnemu sklepowi dedykowanemu który wyda im się bardziej godny zaufania ze względy na swoją prezencję. To jednak jest tylko i wyłącznie moje zdanie bo część sklepów na open sourcie daje radę choć jest ich bardzo bardzo mało a osoba która się nimi zajmuje naprawdę musi znac sie na programowaniu bo problemy niekiedy mnozą się jak szlaone.

Autor:  janusz tiger [ 9 maja 2016, o 07:38 ]
Tytuł:  Sklep darmowy czy dedykowany?

Oczywiście zgadzam się z kolegą i polecam poczytać sobie ten artykuł: aptusshop.pl/sklepy_internetowe/jaki_sklep_wybrac.php . Idealnie pasuje do tej dyskusji bo zestawiono tam właśnie te dwa modele funkcjonowania sklepów. Jak na dłoni widać co spisuje się najlepiej ;). Pozdrawiam serdecznie i powodzenia z własnym biznesem.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/