Forum dla Rowerzystów
http://www.pge-dystrybucja-rzeszow.pl/

Urządzenia do warsztatu – gdzie kupowaliście?
http://www.pge-dystrybucja-rzeszow.pl/forum9/topic235.html
Strona 1 z 1

Autor:  Władca_Pierś_Ceni [ 19 lip 2016, o 03:59 ]
Tytuł:  Urządzenia do warsztatu – gdzie kupowaliście?

Siemka ludzie. Potrzebuję konkretnej pomocy. Urządzam niewielki warsztat motoryzacyjny. Potrzebnych jest mi kilka rzeczy. Chciałbym abyście doradzili, gdzie można kupić dobry sprzęt do warsztatu. Możecie też polecić konkretne sprzęty, bo być może po czymś zapomniałem lub nawet nie wiem, że się przyda. Pochwalcie się co wy posiadacie w swoim warsztacie ok?

Autor:  Jadwiga Graczyk [ 19 lip 2016, o 04:16 ]
Tytuł:  Urządzenia do warsztatu – gdzie kupowaliście?

Cześć. Ja, co prawda nie jestem właścicielką warsztatu, ale mój mąż jest. U nas zawsze była kłótnia o klucze, ja wolałam kupić te wysokiej jakości, mąż postawił na ilość a nie na jakość. Wydaje mi się, że powinieneś przede wszystkim zainwestować w klucze.

Autor:  Paranienormalny [ 19 lip 2016, o 07:13 ]
Tytuł:  Urządzenia do warsztatu – gdzie kupowaliście?

Witam. Koleżanka ma rację. Klucze, ale do odkręcania kół odsyłam do dobrego sklepu gdzie znajdziesz takie cudeńka sklep.tiptopol.pl/narzedzia-i-akcesoria-do-montazu-kol/klucze-do-odkrecania-kol/klucze-elektryczne.html. Wydaje mi się, że przydać się może również coś do zlewania oleju, tutaj masz takie urządzenie pomocne sklep.tiptopol.pl/wyposazenie-warsztatow/urzadzenia-do-dystrybucji-olejow-i-smarow/zestawy-smarowe.html. Dodatkowo wziął bym pod uwagę zakup dobrego podnośnika no chyba że masz już taki sprzęt lub dysponujesz kanałem.

Autor:  lukasz [ 19 lip 2016, o 09:34 ]
Tytuł:  Urządzenia do warsztatu – gdzie kupowaliście?

Cześć. Zajrzałem właśnie na sklep, który poleciłeś. Mają fajne i według mnie całkiem przydatne sprzęty. Znalazłem także dystrybutor do zużytego oleju sklep.tiptopol.pl/wyposazenie-warsztatow/urzadzenia-do-dystrybucji-olejow-i-smarow/urzadzenia-do-zuzytego-oleju.html. Może się przydać według mnie. Wiem, że mechanicy zwykle mają problem w co i jak zlewać taki olej przy jego wymianie. Dlatego odsyłam do tego produktu.

Autor:  masazysta23 [ 19 lip 2016, o 10:16 ]
Tytuł:  Urządzenia do warsztatu – gdzie kupowaliście?

Ja tam nie wyobrażam sobie pracy bez sprzętów diagnostycznych. Moim skromnym zdaniem w każdym warsztacie powinien się znaleźć dobrej jakości interfejs i komputer, by od razu ustalić, co samochód boli, bo inaczej to można się tylko zakręcić tymi kluczami. Zacząłbym własnie od takich sprzętów na waszym miejscu. Według mnie to podstawa.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/