Forum dla Rowerzystów
http://www.pge-dystrybucja-rzeszow.pl/

Wynajem auta – czy warto?
http://www.pge-dystrybucja-rzeszow.pl/forum9/topic231.html
Strona 1 z 1

Autor:  Poziomeczka [ 10 lip 2016, o 22:42 ]
Tytuł:  Wynajem auta – czy warto?

Za tydzień ślub mojej przyjaciółki – mieszka dosyć daleko, bo wyprowadziła się z rodzinnego miasta i trzeba do niej jakoś dojechać. Ja nie mam prawa jazdy ani tym bardziej samochodu, byłam umówiona z kolegą, że mnie zawiezie. Tylko on miał ostatnio kolizję i też nie ma teraz czym jeździć… Wolałabym nie tłuc się na wesele pociągami, bo to dosyć męczące i psuje wygląd.;) Chcę zaproponować koledze wynajem jakiegoś auta, które opłacę, tylko no nie wiem… Czy warto?

Autor:  oblivious [ 11 lip 2016, o 00:27 ]
Tytuł:  Wynajem auta – czy warto?

Skąd jesteś? Mnie nieraz ratowała wypożyczalnia samochodów Przeźmierowo to fajne miejsce do mieszkania, ale jeśli chodzi o transport nie jest łatwo. Na szczęście pod ręką mam taką firmę Borexpo i nigdy nie zostaję na lodzie, gdy muszę gdzieś dojechać to dojadę, choćby świat się walił;)

Autor:  Jaśminka [ 11 lip 2016, o 02:31 ]
Tytuł:  Wynajem auta – czy warto?

hej, a pojazd zastępczy Poznań jest większy od Przeźmierowa, ale z transportem też różnie, najlepiej mieć własne cztery kółka. Mieszkam w stolicy wielkopolski i raz miałam taką sytuację kryzysową i dostałam auto zastępcze bez żadnego problemu. Czy Twój kolega się dowiadywał jak to u niego wyglada?

Autor:  Poziomeczka [ 11 lip 2016, o 05:06 ]
Tytuł:  Wynajem auta – czy warto?

Ja też z wielkopolski.;) Nie wiem jak z tym autem zastępczym, muszę go spytać. A jakie są cenniki wynajmu samochodów? Bardzo drogo?

Autor:  oblivious [ 11 lip 2016, o 05:43 ]
Tytuł:  Wynajem auta – czy warto?

Przejrzyj stronę, tam znajdziesz wszystko o wypożyczaniu aut. Niedrogo, mi zawsze się opłacało. Mają sprawne i dobre modele, przyjemnie się prowadzi.;)

Autor:  Poziomeczka [ 11 lip 2016, o 07:13 ]
Tytuł:  Wynajem auta – czy warto?

Dziękuję wszystkim za rady, zobaczymy co z tego wyniknie. Oferta jest ciekawa, może uda mi się dojechać na ślub i nie wyglądać jak po przeprawie przez dżunglę. Samochód to większy komfort.;)

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/