Forum dla Rowerzystów
http://www.pge-dystrybucja-rzeszow.pl/

Sposoby na problemy łóżkowe.
http://www.pge-dystrybucja-rzeszow.pl/forum8/topic217.html
Strona 1 z 1

Autor:  indianka [ 1 cze 2016, o 00:48 ]
Tytuł:  Sposoby na problemy łóżkowe.

Witajcie! Mamy z mężem problemy łóżkowe. On uważa, że nie spełnia moich oczekiwań i truje się jakimiś tabletkami po których źle się czuje. Na nic zdają się moje wyjaśnienia, że zależy mi na nim i jego zdrowiu, ale on się uparł. Nie bardzo wiem jak mam mu pomóc. Co mogę dla niego zrobić? Nie chcę patrzeć jak się męczy. To tylko pogłębia kryzys między nami :(

Autor:  Paranienormalny [ 1 cze 2016, o 03:35 ]
Tytuł:  Sposoby na problemy łóżkowe.

Musisz zrozumieć że mężczyzna – prawdziwy mężczyzna odczuwa radość z seksu i potwierdza swoją męskość dopiero wtedy gdy ukochana osiągnie orgazm i odczuwa pełną radość z seksu. Jeżeli on zarzuca sobie, że jesteś z nim nieszczęśliwa to chce zrobić wszystko żeby ciebie nie stracić. W opiniach wielu mężczyzn na forum penis-pills-rank.pl znajdziesz podobne argumenty tłumaczące zachowania twojego męża. Tam tez znajdziesz wskazówki co najlepiej zrobić.

Autor:  rowerzysta [ 1 cze 2016, o 04:20 ]
Tytuł:  Sposoby na problemy łóżkowe.

Zgadzma się z przedmówca, ale zamiast czytać te wszystkie wpisy na forach – daj ten namiar swjemu mężowi. Na Penis Pills Rank wybieże naturalny suplement diety po którym nie będzie odczuwal żadnych skutków ubocznych. Gwarantuje ci ze napięcia między wami z pewnością znikną.

Autor:  janusz tiger [ 1 cze 2016, o 06:30 ]
Tytuł:  Sposoby na problemy łóżkowe.

Poleć mężowi naturalny produkt XtraSize opinia o nim jest wysoka wśród wszystkich jego użytkowników.

Autor:  hotka [ 1 cze 2016, o 07:40 ]
Tytuł:  Sposoby na problemy łóżkowe.

A może po prostu niepasujecie już do siebie i trzeba zmienić partnera seksualnego żeby podnieść temperaturę w łużku i zacząć odczuwać z tego przyjemnośc.

Autor:  pyskaty [ 1 cze 2016, o 10:29 ]
Tytuł:  Sposoby na problemy łóżkowe.

Takie teksty świadczą tylko o tobie – kim jesteś. Tego typu problemy mężczyzn mają różne podłoże i najczęściej nie jest to utrata pociągu seksualnego do kobiety tylko inne czynniki. I żadnym rozwiązaniem jest zmiana partnera.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/