Forum dla Rowerzystów
http://www.pge-dystrybucja-rzeszow.pl/

Eksperci od odszkodowań komunikacyjnych w Warszawie
http://www.pge-dystrybucja-rzeszow.pl/forum18/topic315.html
Strona 1 z 1

Autor:  wesoła traktorzystka [ 27 lut 2017, o 06:13 ]
Tytuł:  Eksperci od odszkodowań komunikacyjnych w Warszawie

Cześć, czy ktoś z Was zna się może na odszkodowaniach komunikacyjnych? Potrzebuję pomocy w tym temacie, najlepiej pomocy fachowca. Jakiegoś doświadczonego prawnika czy coś takiego. Polecicie mi może kogoś takiego? Bardzo pilna sprawa, bardzo mi zależy na tym żeby znaleźć kogoś sprawdzonego i porządnego, kto naprawdę ogarnia temat, bo ja jestem w tym kompletnie zielona… Nigdy wcześniej nie miałam żadnego wypadku ani nic złamane nawet i nigdy nie ubiegałam się o żadne odszkodowanie, więc no… Zupełnie nic o tym nie wiem. Będę wdzięczna za pomoc i podesłanie namiarów na kogoś, kto się na tym zna.

Autor:  Jadwiga Graczyk [ 27 lut 2017, o 06:45 ]
Tytuł:  Eksperci od odszkodowań komunikacyjnych w Warszawie

No a co w tym może być trudnego?? Idziesz do serwisu, robią Ci wycenę szkody auta i przesyłają to od ubezpieczyciela… Jak to twoja wina to od Ciebie idzie kasa na pokrycie szkód tej drugiej strony, a jak nie twoja to odwrotnie i tyle w temacie. Gdzie tu jakaś wielka filozofia?

Autor:  wesoła traktorzystka [ 27 lut 2017, o 07:32 ]
Tytuł:  Eksperci od odszkodowań komunikacyjnych w Warszawie

No nie wiem, chyba nie do końca tak różowo i przyjemnie to wygląda, szczególnie jeśli doznało się uszczerbku na zdrowiu. Z tego co zdążyłam się dowiedzieć jest to dość zawiły proces, dużo papierkowej roboty, o której trzeba pamiętać i tak dalej. No sporo tego jest naprawdę, a ja nie chciałabym czegoś nie tak wypełnić albo zanieść w złe miejsce albo nie wiem co, różne rzeczy mogą pójść nie tak. Poza tym też nie wiem od czego do końca zależy to, że jedni za to samo dostają mniejsze odszkodowanie, a inni większe. A mi zależy żeby jednak dostać tyle ile naprawdę mi się należy, a nie połowę, bo coś tam.

Autor:  janusz tiger [ 27 lut 2017, o 09:22 ]
Tytuł:  Eksperci od odszkodowań komunikacyjnych w Warszawie

W zupełności Cię rozumiem, tak rzeczywiście jest, że to wszystko jest dość zagmatwane. Jeśli chcesz eksperta, który załatwi Ci odszkodowanie komunikacyjne w Warszawie to mogę Ci polecić zajrzeć sobie tutaj: strefaodszkodowan24.pl/jak-uzyskac-odszkodowanie-po-wypadku-samochodowym/. To link do strony sprawdzonej kancelarii, która zajmuje się odzyskiwaniem odszkodowań w różnych sytuacjach. Są naprawdę dobrzy i sprawdzeni, mają dużą wiedzę w zakresie odszkodowań, wiedzą jakie dokumenty są niezbędne i jakie przydałyby się jeszcze dodatkowo. Ja korzystałem z ich usług po wypadku i załatwili mi naprawdę wysokie odszkodowanie bez żadnych problemów.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/