Forum dla Rowerzystów
http://www.pge-dystrybucja-rzeszow.pl/

Kubki termiczne trzymające długo ciepło
http://www.pge-dystrybucja-rzeszow.pl/forum17/topic317.html
Strona 1 z 1

Autor:  Jadwiga Graczyk [ 13 mar 2017, o 01:16 ]
Tytuł:  Kubki termiczne trzymające długo ciepło

Cześć. Poszukuję kubków termicznych, które utrzymują bardzo długo ciepło, tak do kilku godzin co najmniej. Takie idealne na dłuższe wycieczki, ale też dobre na co dzień, do samochodu w dalszą trasę. Możecie mi jakieś konkretne modele poleci, najlepiej od razu z linkiem do nich żebym mogła zobaczyć jakie to przedziały cenowe i żebym mogła co nieco sobie o nich poczytać przed zakupem? Będę bardzo wdzięczna za waszą pomoc.

Autor:  Paranienormalny [ 13 mar 2017, o 01:57 ]
Tytuł:  Kubki termiczne trzymające długo ciepło

Jeśli chcesz kupić naprawdę dobre kubki termiczne to polecam Ci zajrzeć do sklepu napieszo.pl, dokładniej pod ten link, gdzie znajdziesz właśnie różne kubki termiczne: napieszo.pl/390-kubki-termiczne-i-butelki. Mają produkty naprawdę dobrych marek, a ich kubki na pewno będą długo utrzymywać ciepło i przydadzą Ci się zarówno na pieszych wycieczkach jak i np. w pociągu, w samochodzie, gdziekolwiek chcesz.

Autor:  anaksunamun [ 13 mar 2017, o 04:19 ]
Tytuł:  Kubki termiczne trzymające długo ciepło

Prawda to, te kubki są naprawdę dobre. Ja pracuję w terenie i nie wyobrażam sobie żebym mogła takiego kubka nie mieć. Też zależało mi na jak najdłuższym czasie trzymania ciepła, żebym mogła napić się ciepłej kawy lub herbaty w dowolnym momencie dnia i mogę śmiało Ci powiedzieć, że kubki firmy K2, które znajdziesz na poleconej przez kolegę stronie są po prostu rewelacyjne! :)

Autor:  Jadwiga Graczyk [ 13 mar 2017, o 06:35 ]
Tytuł:  Kubki termiczne trzymające długo ciepło

Okej, dziękuję Wam bardzo za pomoc! Właśnie czegoś takiego rewelacyjnego szukam. A czy one są odporne na jakieś uszkodzenia czy raczej łatwo się psują?

Autor:  anaksunamun [ 13 mar 2017, o 07:23 ]
Tytuł:  Kubki termiczne trzymające długo ciepło

Raczej są bardzo odporne na uszkodzenia mechaniczne. Mój kubek ciągle gdzieś mi spada albo się obija trochę, ale dalej działa bardzo sprawnie, nie przecieka i utrzymuje ciepło płynu przez długi długi czas.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/