Forum dla Rowerzystów
http://www.pge-dystrybucja-rzeszow.pl/

Pomoc w zaplanowaniu wyjazdu
http://www.pge-dystrybucja-rzeszow.pl/forum17/topic185.html
Strona 1 z 1

Autor:  stokrotka [ 7 mar 2016, o 03:53 ]
Tytuł:  Pomoc w zaplanowaniu wyjazdu

Chciałabym zorganizować dzieciom wyjazd wakacyjny, aby mogły nie tylko leniuchować, ale także poznać coś nowego, zobaczyć ciekawe miejsca i poznać nowych ludzi. Szukam kogoś kto pomoże mi to zrobić w profesjonalny sposób. Znacie jakieś firmy?

Autor:  janusz tiger [ 7 mar 2016, o 06:10 ]
Tytuł:  Pomoc w zaplanowaniu wyjazdu

Zajrzyj na stronę jaamtravel.pl/ , tam znajdziesz mnóstwo propozycji dla każdego dziecka. Na pewno wiesz co twoje dzieci lubią, dlatego doskonale dobierzesz im wakacyjne spędzanie wolnego czasu. Są tam też propozycje wyjazdów rodzinnych.

Autor:  mariolka [ 7 mar 2016, o 06:40 ]
Tytuł:  Pomoc w zaplanowaniu wyjazdu

To fajne biuro podróży, z którego usług korzystamy w czasie roku szkolnego. Praktycznie wszystkie wycieczki idą przez nich. Człowiek nie musi się martwić tym, że czegoś nie dopilnował. A z dziećmi to bywa różnie. Nawet najmniejsze potknięcie może mieć bardzo poważne konsekwencje, więc na pewno nie będę tego ryzykowała.

Autor:  lukasz [ 7 mar 2016, o 08:33 ]
Tytuł:  Pomoc w zaplanowaniu wyjazdu

Co ważne to wypłacalne biuro podróży. W okresie letnim dużo się słyszy o problemach takich instytucji. Na szczęście tutaj nic takiego się nie stanie. Mają odpowiednie zabezpieczenia, dlatego ilość wyjazdów jest zawsze taka sama, jak ilość powrotów.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/