Forum dla Rowerzystów
http://www.pge-dystrybucja-rzeszow.pl/

Jaka rozrywka dla dzieciaków
http://www.pge-dystrybucja-rzeszow.pl/forum16/topic282.html
Strona 1 z 1

Autor:  Poziomeczka [ 22 wrz 2016, o 02:10 ]
Tytuł:  Jaka rozrywka dla dzieciaków

Układamy z koleżankami scenariusz pikniku rodzinnego, wiadomo że na takich imprezach pojawia się sporo dzieci i fajnie byłoby im zapewnić jakieś atrakcje. Pomysłów jakie ludzie zgłaszają jest wiele ale pomyślałam że warto byłoby zapytać niezawodnych forumowiczów ;) Waszym zdaniem co by się dzieciakom spodobało?

Autor:  oblivious [ 22 wrz 2016, o 02:22 ]
Tytuł:  Jaka rozrywka dla dzieciaków

Znając życie będziecie ich zamulać watą cukrową, popcornem i innymi pustymi kaloriami bo najczęściej tak wyglądają te wszystkie okrzyczane festyny. W życiu bym swojego dziecka na coś takiego nie zabrał bo jedyne co można z takich imprez wynieść to nadwaga i salmonella.

Autor:  Paranienormalny [ 22 wrz 2016, o 05:10 ]
Tytuł:  Jaka rozrywka dla dzieciaków

Kolego, słabe teksty, naprawdę... Pyta dziewczyna konkretnie o jakieś fajne pomysły na zabawy dla dzieci a Ty z niej robisz kogo, truciciela dzieci? No zastanów się co Ty piszesz w ogóle... A odpowiadając na pytanie koleżanki, to może jakieś dmuchane zamki albo inne tego typu historie? Zwykle jest z tego sporo frajdy.

Autor:  sam4521 [ 22 wrz 2016, o 06:23 ]
Tytuł:  Jaka rozrywka dla dzieciaków

Też bym poszła tym tropem na Twoim miejscu. Zajrzyj na tę stronę - e-dmuchance.eu/c/1524/zjezdzalnie-dmuchane.html. Akurat tu masz zjeżdżalnie, ale ta firma ma wiele więcej takich atrakcji. Jeśli macie jakiś budżet przewidziany to jest ciekawy pomysł zwłaszcza że zestawy dmuchańców nie są tam drogie. Oprócz zamku możecie jeszczepomyślec o takim e-dmuchance.eu/c/1525/dmuchane-place-zabaw.html placu zabaw. Też fajna opcja :)

Autor:  Władca_Pierś_Ceni [ 22 wrz 2016, o 09:14 ]
Tytuł:  Jaka rozrywka dla dzieciaków

Na Waszym miejscu pomyślałbym też o jakichś konkursach z nagrodami, może coś związanego ze sportem, testy wiedzy... Tak żeby mogły coś dzieciaki dodatkowo wynieść z tego pikniku bo rzadko kiedy jest okazja by tak łączyć naukę z zabawą.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/