Forum dla Rowerzystów
http://www.pge-dystrybucja-rzeszow.pl/

Ogromne piłki zorb, a bezpieczeństwo dzieci
http://www.pge-dystrybucja-rzeszow.pl/forum15/topic296.html
Strona 1 z 1

Autor:  hotka [ 16 sty 2017, o 03:15 ]
Tytuł:  Ogromne piłki zorb, a bezpieczeństwo dzieci

Dzień dobry. Mam takie pytanie z popularną dzisiaj rozrywką, która często określana jest jako zorbball. Chodzi mi o te takie ogromne kule, do których dzieci wchodzą i pływają w basenie pełnym wody. Czy to jest naprawdę bezpieczne? Woda nie dostanie się do środka i czy w samej kuli nie jest duszno? Pytam bo organizujemy większe spotkanie dla dzieci i zastanawiamy się nad taką atrakcją. Swoją drogą może wiecie gdzie coś takiego zorganizować?

Autor:  masazysta23 [ 16 sty 2017, o 05:19 ]
Tytuł:  Ogromne piłki zorb, a bezpieczeństwo dzieci

trzeba było samodzielnie wejść do takiej piłki i sprawdzić czy nie jest duszno, w każdej miejscowości turystycznej pełno tego i jakoś nie słyszałem o wypadkach :P

Autor:  mariolka [ 16 sty 2017, o 07:49 ]
Tytuł:  Ogromne piłki zorb, a bezpieczeństwo dzieci

Jak najbardziej jest to bezpieczne, polecam poczytać sobie o tym w tym miejscu http://www.funandplay.pl/bv_event/waterball/, zresztą to właśnie jest też godna polecenia firma jeśli chodzi o wynajem tego typu sprzętu. Kule są odpowiednio zabezpieczone, składają się z dwóch osobnych warstw z powietrzem w środku, ludzie na tym nawet staczają się z małych zboczy górek, więc nie ma się co obawiać.

Autor:  stokrotka [ 16 sty 2017, o 08:33 ]
Tytuł:  Ogromne piłki zorb, a bezpieczeństwo dzieci

Dodam od siebie, że nawet jest taka fajna odmiana jak zorbsoccer. Też wykorzystuje się te zabawne piłki, tylko w tym wypadku nogi są na zawnątrz i gra się w piłkę, można się obijać, w ogóle mnóstwo śmiechu, moje dzieciaki bardzo to lubią. Tutaj http://www.funandplay.pl/ też mają właśnie możliwość wynajęcia takiego zestawu rozrywkowego ;)

Autor:  hotka [ 16 sty 2017, o 09:53 ]
Tytuł:  Ogromne piłki zorb, a bezpieczeństwo dzieci

no nie ukrywam, rozwialiście sporo moich wątpliwości za co bardzo dziękuję. Natomiast co do tego, że mogłam sama spróbować to akurat nie mogłam, mam klaustrofobię i zwyczajnie boję się wchodzić do zamkniętej przestrzeni…

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/