Forum dla Rowerzystów
http://www.pge-dystrybucja-rzeszow.pl/

Forum o pszczołach
http://www.pge-dystrybucja-rzeszow.pl/forum11/topic229.html
Strona 1 z 1

Autor:  janusz tiger [ 1 lip 2016, o 02:40 ]
Tytuł:  Forum o pszczołach

Czy ktoś poleca jakieś forum dla początkujących pszczelarzy? Już na kilka wpadłem, ale jak widzę, to z tego się bardziej robi internetowy targ niż poważne źródło informacji. Zależy mi, żeby można było się nauczyć od kogoś z większym doświadczeniem i zadawać pytania które nie pójdą w próżnię. Mam nadzieję, że ktoś zaproponuje coś ciekawego, bo na ten moment jestem trochę zniechęcony do społeczności pszczelarskiej :/

Autor:  Jaśminka [ 1 lip 2016, o 03:31 ]
Tytuł:  Forum o pszczołach

Nie zniechęcaj się, bo na początku gdzieś źle trafiłeś! Sama ukończyłam technikum pszczelarskie i wierz mi, nie poznałam przez całe życie lepszych ludzi niż właśnie tam. To są ludzie, którzy chcą korzystać z darów Matki Natury, a przy tym nie skazywać jej na degradację. I serio, oni kochają te zwierzęta i traktują ich jak członków własnej rodziny. A co do relacji międzyludzkich, to jak w każdej branży jest konkurencja, ale na pewno nie kosztem jakiejś nieuczciwości albo podbierania klientów.

Autor:  Władca_Pierś_Ceni [ 1 lip 2016, o 06:09 ]
Tytuł:  Forum o pszczołach

Chłopak nie miał jeszcze styczności, to nie wie. Jak już ludzi więcej poznasz zamiast czytać co nie wiadomo kto nawypisywał w internecie, to na pewno zmienisz zdanie. My tutaj chętnie się dzielimy wiedzą z młodszymi. Zawsze możesz liczyć na kolegów po fachu, pamiętaj!

Autor:  pyskaty [ 1 lip 2016, o 09:02 ]
Tytuł:  Forum o pszczołach

Podpisuje się pod koleżanką i kolegą. Branża pszczelarska to najlepsza w jakiej się kiedykolwiek obracałem, chociaż robię to głównie hobbistycznie. Osobiście korzystam z fajnego forum na stronie internetowej pszczeliazyl.pl/forum/. Założyciel wydaje się być bardzo sympatycznym gościem, pewnie ci się spodoba jak masz wątpliwości, czy pszczelarze to mili ludzie.

Autor:  janusz tiger [ 1 lip 2016, o 10:06 ]
Tytuł:  Forum o pszczołach

Przeczytałem kilka artykułów z jego bloga i muszę przyznać ci rację, wydaje się być nie tylko profesjonalistą, ale też uczciwym i mądrym człowiekiem. Jak zobaczyłem zdjęcia z pszczelarskiego ślubu to aż się wzruszyłem. No i na forum faktycznie wszystko jest uporządkowane i spójne.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/