Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Witajcie. Chciałbym w krótkim czasie otrzymać samochód zastępczy z OC sprawcy w Łodzi. Czy wiecie, dokąd najlepiej pójść w tej sprawie?

Awatar użytkownika

Ja też miałem kiedyś taką sytuację. Poszedłem wtedy do dobrej wypożyczalni aut, która szybko uruchomiła procedurę, dzięki której otrzymałem samochód zastępczy na czas naprawy w Łodzi. Mam jeszcze w zakładkach zapisany link http://metropolis-rent.pl/samochod-zastepczy/. Znajdziesz tam przydatne informacje na temat auta zastępczego, udostępnione właśnie przez tą wypożyczalnię.

Awatar użytkownika

Dzięki, właśnie zapoznaję się z tymi informacjami. Dobrze, że ta wypożyczalnia przyznaje auto zastępcze bez względu na to, w jakiej firmie ubezpieczeniowej sprawca wypadku ma opłaconą polisę OC. A czy samochody zastępcze pochodzące z tej wypożyczalni to sprawne i niezniszczone auta?

Awatar użytkownika

Z mojego doświadczenia wynika, że tak. Oferowane tam pojazdy są w dobrym stanie technicznym i są regularnie serwisowane. Wypozyczalnia dobiera auta zastępcze na zasadzie podobieństwa do uszkodzonych aut swoich klientów. Oznacza to, ze klient, który zgłosił się tam po auto zastępcze, nie dostanie samochodu wyższej klasy niż jego rozbity pojazd.

Awatar użytkownika

OK, rozumiem. Dla mnie najwazniejsze, żeby auto zastępcze było sprawne i bezpieczne. Potrzebuję samochodu głównie, żeby dojeżdżać do pracy. Mam trochę kilometrów do przejechania i nie usmiecha mi się podrózować komunikacją miejską.

Awatar użytkownika

No więc jak najszybciej skontaktuj się z tą wypożyczalnią i umów się z nimi na podpisanie umowy. Potrzebne Ci będzie tylko prawo jazdy i dowód osobisty, a oni zajmą się wszystkimi formalnościami.

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa UTC