Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Siemka ludzie. Potrzebuję konkretnej pomocy. Urządzam niewielki warsztat motoryzacyjny. Potrzebnych jest mi kilka rzeczy. Chciałbym abyście doradzili, gdzie można kupić dobry sprzęt do warsztatu. Możecie też polecić konkretne sprzęty, bo być może po czymś zapomniałem lub nawet nie wiem, że się przyda. Pochwalcie się co wy posiadacie w swoim warsztacie ok?

Awatar użytkownika

Cześć. Ja, co prawda nie jestem właścicielką warsztatu, ale mój mąż jest. U nas zawsze była kłótnia o klucze, ja wolałam kupić te wysokiej jakości, mąż postawił na ilość a nie na jakość. Wydaje mi się, że powinieneś przede wszystkim zainwestować w klucze.

Awatar użytkownika

Witam. Koleżanka ma rację. Klucze, ale do odkręcania kół odsyłam do dobrego sklepu gdzie znajdziesz takie cudeńka sklep.tiptopol.pl/narzedzia-i-akcesoria-do-montazu-kol/klucze-do-odkrecania-kol/klucze-elektryczne.html. Wydaje mi się, że przydać się może również coś do zlewania oleju, tutaj masz takie urządzenie pomocne sklep.tiptopol.pl/wyposazenie-warsztatow/urzadzenia-do-dystrybucji-olejow-i-smarow/zestawy-smarowe.html. Dodatkowo wziął bym pod uwagę zakup dobrego podnośnika no chyba że masz już taki sprzęt lub dysponujesz kanałem.

Cześć. Zajrzałem właśnie na sklep, który poleciłeś. Mają fajne i według mnie całkiem przydatne sprzęty. Znalazłem także dystrybutor do zużytego oleju sklep.tiptopol.pl/wyposazenie-warsztatow/urzadzenia-do-dystrybucji-olejow-i-smarow/urzadzenia-do-zuzytego-oleju.html. Może się przydać według mnie. Wiem, że mechanicy zwykle mają problem w co i jak zlewać taki olej przy jego wymianie. Dlatego odsyłam do tego produktu.

Ja tam nie wyobrażam sobie pracy bez sprzętów diagnostycznych. Moim skromnym zdaniem w każdym warsztacie powinien się znaleźć dobrej jakości interfejs i komputer, by od razu ustalić, co samochód boli, bo inaczej to można się tylko zakręcić tymi kluczami. Zacząłbym własnie od takich sprzętów na waszym miejscu. Według mnie to podstawa.

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa UTC