Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Proszę o pomoc! Mam uszkodzone auto i będzie w serwisie z tydzień, więc pilnie potrzebuje jakiegoś auta na zastępstwo! Nie może to być byle co, ani taki co się psuje, bo nie mam czasu i siły na naprawy, a poza tym jeżdże codziennie do pracy po 30 kilometrów więc musi być w pełnie sprawny. Polecacie jakąś dobrą wypożyczalnię?? Byłabym wdzięczna za szybką odpowiedź!

Awatar użytkownika

To wszystko kwestia dogadania się w konkretnej wypożyczalni, jakiejkolwiek z resztą- ceny się negocjuje zazwyczaj, a o konkretny model możesz zapytać. A co do awaryjności – nigdy nie masz pewności jak wypożyczasz, ze ci zadziała na 100 procent

Ja pamiętam, że samochód zastępczy który wypożyczyłam też w takiej kryzysowej sytuacji akurat świetnie mi służył. Nie pamiętam nazwy firmy teraz, ale na pewno mają oddział w Poznaniu przy ulicy Tadeusza Gajcego, bo tam jechałam po odbiór – poszukaj sobie w necie :) Obiecali mi tak na początku, że auto jest po wszystkich przeglądach i sprawdzone czy będzie działać i rzeczywiście tak było. Poza tym mają dobre ceny, w porównaniu do innych wypożyczalni w mieście, bo robiłam reaserch przed wynajęciem.

A nie najlepiej by było jakbyś od razu po wypożyczeniu dała do mechanika jakiegoś znajomego żeby sprawdził? Pewnie by dużo nie wziął, a masz pewność że jak będziesz używała to już bez stresu niepotrzebnego :) w każdym razie powodzenia wyborze!

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa UTC