Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Witam wszystkich. Uwielbiam ostry seks, BDSM, pikantne słówka i sytuacje, kiedy kobieta się dla mnie przebiera. Cały ten klimat niesamowicie mnie kręci i chyba przez to też ciężko jest mi znaleźć partnerkę. Osobiście znam niewiele kobiet, które uwielbiają seks tego typu, a dla mnie jest to źródło największej przyjemności. Myślałem o seks telefonie. Tylko czy kobiety pracujące tam będą w stanie spełnić moje oczekiwania? Waniliowy seks też jest przyjemny, ale teraz mam potrzebę, aby odbyć naprawdę niegrzeczną rozmowę telefoniczną. Jeśli znacie jakieś strony, dajcie znać.

Awatar użytkownika

Seks telefon to fantastyczny pomysł. Myślę, że świetnie oddziałuje na wyobraźnię. Piszesz, że lubisz gdy kobieta przebiera się dla Ciebie. Wybierając sex telefon będziesz mógł sobie wszystko wyobrazić i przekazać kobiecie wszystkie swoje pragnienia. Sam czasami korzystam z takich usług, myślę że na stronie sextelefon.net nietrudno będzie Ci znaleźć partnerkę, która będzie umiała spełnić Twoje oczekiwania.

Ja jestem kobietą, a uwielbiam takie zabawy, więc myślę że to jest kwestia znalezienia odpowiedniej partnerki, a to jest kwestią czasu, tego Ci życzę :).

No właśnie, ja też jestem zwolenniczką urozmaiceń tego typu. Powodzenia w szukaniu, na pewno znajdziesz partnerkę, która będzie oddziaływała na wszystkie Twoje zmysły i będzie ucieleśnieniem wszystkich Twoich erotycznyych pragnień!

Awatar użytkownika

To szkoda że u mnie w okolicy nie ma takich kobiet :)

Nie jesteś odosobniony w swoich fantazjach seksualnych. Dla mnie również najlepsze doznania wiążą się z niegrzecznymi słówkami, ostrymi pieszczotami i używaniem różnych gadżetów, pozycji. Różne urozmaicenia są dla mnie prawdziwą rozkoszą i uwierz, że znalezienie podobnej kobiety nie jest trudnym zadaniem. Ostry sex telefon to jedna z zakładek na stronie internetowej, która była wskazana już w jednym z powyższych komentarzy.

Jeśli chcesz się przekonać, czy dana kobieta spełni Twoje oczekiwania, przeczytaj jej opis na profilu.

Awatar użytkownika

Odważne kobiety to moje największa fantazja, dlatego cieszę się, że są takie miejsca w sieci. Serdecznie polecam.

Awatar użytkownika

A mnie długo nie trzeba namawiać :) Dziękuję za link - chyba skuszę się na rozmowę z sexy policjantką.

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 

Strefa czasowa UTC