Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość

Witajcie! Mamy z mężem problemy łóżkowe. On uważa, że nie spełnia moich oczekiwań i truje się jakimiś tabletkami po których źle się czuje. Na nic zdają się moje wyjaśnienia, że zależy mi na nim i jego zdrowiu, ale on się uparł. Nie bardzo wiem jak mam mu pomóc. Co mogę dla niego zrobić? Nie chcę patrzeć jak się męczy. To tylko pogłębia kryzys między nami :(

Awatar użytkownika

Musisz zrozumieć że mężczyzna – prawdziwy mężczyzna odczuwa radość z seksu i potwierdza swoją męskość dopiero wtedy gdy ukochana osiągnie orgazm i odczuwa pełną radość z seksu. Jeżeli on zarzuca sobie, że jesteś z nim nieszczęśliwa to chce zrobić wszystko żeby ciebie nie stracić. W opiniach wielu mężczyzn na forum penis-pills-rank.pl znajdziesz podobne argumenty tłumaczące zachowania twojego męża. Tam tez znajdziesz wskazówki co najlepiej zrobić.

Zgadzma się z przedmówca, ale zamiast czytać te wszystkie wpisy na forach – daj ten namiar swjemu mężowi. Na Penis Pills Rank wybieże naturalny suplement diety po którym nie będzie odczuwal żadnych skutków ubocznych. Gwarantuje ci ze napięcia między wami z pewnością znikną.

Awatar użytkownika

Poleć mężowi naturalny produkt XtraSize opinia o nim jest wysoka wśród wszystkich jego użytkowników.

A może po prostu niepasujecie już do siebie i trzeba zmienić partnera seksualnego żeby podnieść temperaturę w łużku i zacząć odczuwać z tego przyjemnośc.

Takie teksty świadczą tylko o tobie – kim jesteś. Tego typu problemy mężczyzn mają różne podłoże i najczęściej nie jest to utrata pociągu seksualnego do kobiety tylko inne czynniki. I żadnym rozwiązaniem jest zmiana partnera.

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa UTC