Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Jak się pewnie domyślacie po temacie tego wątku, zostałem obdarzony problemami z erekcją. Od jakiegoś czasu szukam sposobu na to, ale nic nie znajduję ciekawego. Wszystko o czym poczytam wydaje mi się kiepskie w działaniu. Polećcie mi jakieś wasze sposoby skutkujące przedłużeniem erekcji. Linki również mile widziane ;)

Awatar użytkownika

Polecic mozemy ale to nie musi koniecznie na ciebie zadzialac. Jak to mowia kazdego podnieca co innego dlatego sam musisz zbadac co jest nie tak i wprowadzic pewne zmiany. My z żoną rozszerzyliśmy sferę seksualną nie tylko w łóżku ale również poza nim. Większa doza erotyzmu na codzien spowodowala wydłużenie przyjemnosci podczas seksu. Sprawa dość prosta, zwłaszcza że jeszcze nie dorobiliśmy się dzieci. Spróbuj może tego, jeżeli nic nie da to próbuj innych metod opisanych przez użytkowników.

Awatar użytkownika

Zwiększenie dawki erotyzmu to doskonała recepta zwłaszcza jeżeli kobieta naprawdę cie pociąga. Jezeli jestescie sami nic nie stoi ku temu na przeszkodzie, jeżeli już macie dzieci musicie uwazac, ponieważ niektore zachowania mogą je nieco krępować. Powodzenia i wielu sukcesow!

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa UTC