Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Mnóstwo osób kusi się na przeróżne ozdoby swoich ścian. Dawno temu zostawiano je gołe. W jakimś miejscu jedynie pojawiał się jakiś obrazek bądź coś w tym stylu. Ja sobie powiedziałam, że jeśli będę miała swoje mieszkanie to bez wątpienia ozdobię je stylowo. I tak zrobiłam. Ostatnimi czasy ozdobiłam ściany w swoim salonie oraz sypialni. W tym momencie rozważam co mogę dać do korytarza. Szukałam bardzo długo sposobu, aż pewnego dnia w gazecie do domów odnalazłam awangardowe lustro srebrne. Od razu kupiłam je. Przyznam szczerze, że na ten moment mój przedpokój wygląda super. Coś boskiego. : )

Powstało co niemiara dobrych rozwiązań na dekorację ścian. W mojej sytuacji sprawdziły się świetnie lustra nowoczesne. Ubóstwiam lustra, no więc w moim mieszkaniu nie mogło takiego zabraknąć. Mam przestronne pokoje i uznałam, że na klatce schodowej powiesiłam lustro. Dla niektórych to mogłoby się wydawać zbyt szalone, ale dla mnie nic z tych rzeczy. Oprócz tego u mnie jeszcze na ścianach znajdują się różnorodne płaskorzeźby. Jestem zwolenniczką sztuki, więc w tej kwestii długo nie musiałam rozmyślać. Od dawna sądziłam, że stylowo udekorowany dom przyciąga ludzi. Moi przyjaciele co trochę zachwycają się moją chałupą. Sporo znajomych mi zazdrości tych dekoracji. : D

lustro ozdobne to przyjemność, którą obowiązkowo idąca z postępem pani domu powinna rozpatrywać przy odnowie mieszkanka. Ja w mieszkaniu zamontowałam przynajmniej z 12 zwierciadełek (pogubiłam się w obliczeniach) i wciąż mam chrapkę na kolejne :) W porządku są także chociażby obrazy przestrzenne, dodatki w stylu vintage i tak dalej. Byłabym skłonna pisać na ten temat do nocy :) Najprawdopodobniej chybiłam z edukacją i zamiast kreować się pielęgniarką, miałam się parać projektowaniem :)

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC