Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Oświetlenie.

Moim zdaniem najlepiej kupić lampy loftowe. Są one szalenie przydatne, nade wszystko w nowoczesnych pomieszczeniach. Teraz wiele moich kumpelek tak sobie urządza mieszkanie. Ja niedawno w sieci zobaczyłam banner, na którym widniał napis: stylowe lampy wiszące nowoczesne. Prawdopodobnie lada dzień zamówię sobie taką nowoczesną lampę, ponieważ powinnam napisać, że atrakcyjnie się prezentują. Jednak teraz nie mam hajsu.

Ludzie decydują się na przeróżne połączenia. Wiem to ze swojego życia. Jeszcze niedawno sama poszukiwałam interesujących sposobów. Uwielbiam ozdabianie mieszkania. Uwielbiam łączyć ze sobą przeróżne style. Więc ostatnimi czasy połączyłam nowoczesny styl z tradycją i postawiłam do salonu stojące lampy vintage. Przyznam, że sama byłam pozytywnie zdziwiona efektem końcowym. Oprócz tego multum moich bliskich podpytywało mnie jak połączyłam te style. Naprawdę warto momentami szaleć i zdecydować się na coś nowego. Teraz rozważam, aby coś zmienić w naszej łazience. ;)

Multum społeczeństwa decyduje się na zakup nowoczesnych lamp. Ostatnimi czasy z partnerką robiliśmy remont pokoju gościnnego. Chcieliśmy też zmienić oświetlenie. Początkowo mieliśmy postawić na klasykę i wziąć lampy wiszące, lecz zdecydowaliśmy się głównie na oryginalne lampy stojące do salonu. Przyznam szczerze, iż to było świetne rozwiązanie. Lubię w nocy oglądać TV, a momentami światło jest wymagane, toteż taka wygaszona lampa wykonuje wszystkie moje kryteria. Rozważamy jeszcze nad daniem czegoś tego rodzaju do pokoju sypialnianego. Chwilami taki intymny klimat jest przychylny. ;)

Znakomite oświetlenie umożliwiają ładne i nowoczesne lampy stojące. Ja możliwe że na dniach wybiorę sobie takie oświetlenie, dlatego że ostatnio zobaczyłam taką lampę u kumpeli. Powinnam przyznać, że ciut przeczytałam o lampach. Zwłaszcza interesuje mnie ich wygląd. Od groma wyczytałam w dziale www tj.: lampy wiszące do kuchni. Tam były zamieszczone przeróżne dane o nich, dlatego też dużo się dowiedziałam.

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa UTC