Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Hej! Potrzebuję specjalistów, którzy zajmują się projektowaniem ogrodów w Poznaniu. Zależy mi na tym, żeby to była aranżacja, która da poczucie takiego odosobnienia, cichego, zielonego azylu, w którym będę mogła się skryć z dobrą książką i Martini przed ciekawskimi oczami :)

Awatar użytkownika

Ogrodź się murem ze wszystkich stron, wtedy będziesz swietnie wyizolowana :D

Awatar użytkownika

A przy okazji dostanie depresji :P A tak serio, to słyszałaś może o firmie Ogrody Barw? Z tego co wiem, to oni tworzą właśnie świetne projekty. Pytanie tylko, czy ty chcesz zamówić tylko sam projekt, czy też z wykonaniem?

Awatar użytkownika

Nie no myślę, że najlepiej byłoby od razu z realizacją. Lubię sobie czasem pokopać w ogrodzie, czy pograbić liście, ale jeśli już ktoś tworzy jakiś projekt, to dobrze by było, żeby też go wykonali. Przynajmniej tak mi się wydaje, a co? Ta firma tego nie oferuje?

Awatar użytkownika

Nie no jak najbardziej mają to w ofercie :) Zobacz sobie pod adres http://www.ogrodybarw.pl/pracownia-projektowania-zakladania-ogrodow/. Tam masz wszystko, co dotyczy zakładania i projektowania ogrodów w Poznaniu. Co ważne i co warto wiedzieć to to, że oni zawsze tworzą klika koncepcji takiego ogrodu i dopinają ze zleceniodawcą, więc nie stworzą Ci jakieś swojej dzikiej wariacji, tylko zawsze ty jesteś tą osobą, która decyduje, jak ten ogród ma wyglądać.

Zgadza się! Sama mogę polecić Ogrody Barw ze względu właśnie na fakt, że liczą się przede wszystkim ze zdaniem klienta. Kiedyś, nim skorzystałam z ich usług to poszłam do jakiegoś niby bardzo polecanego w Poznaniu architekta krajobrazu, ale to była porażka. Dopiero jak do nich poszłam, to mnie wysłuchali i stworzyli mi piękny ogród.

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa UTC