Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość

Cześć, ostatnio bardzo modne są różnego rodzaju wzory w zakresie dodatków do mieszkania czy też samych mebli. Moim zdaniem jest to bardzo fajny pomysł na urozmaicenie wnętrza i chciałabym wprowadzić takie rozwiązanie też w swoim mieszknaiu. Mógłby mi ktoś poradzic w jaki sposób łączyć ze soba kolory i wzory, żeby nie wyszedł z tego miszmasz?

Oj, z wzormi bywa cięzko żeby dobrać coś ciekawego w taki sposób żeby się nie gryzło i współgrało z całością.

Awatar użytkownika

Moim zdaniem jeśli chcesz zainicjować zabawę z wzorami, to najlepiej w takim wypadku jest wybrać jednolity kolor mebli pokojowych który będzie stanowił bazę do budowania motywu wzoru, jaki chcesz osiągnąć w efekcie finalnym. dzięki temu osiągniesz ład i unikniesz tandety. Powodzenia!

Faktycznie, kolega wyżej ma całkowitą rację. Może od siebie odałabym tylko, że warto jest mieszać ze sobą rózne wielkości motywów, żeby uniknąc monotonii. Moje doświadczenia z wzorami budowałam na pokoju córki i wspólnie z nią. Zamówiłyśmy ze sklepu internetowego burzynscymeble.pl komplet mebli młodzieżowych i wokół nich dobierałyśmy kolor ścian, wzorzyste dodatki i grafiki na ścianach. U nas kolorem przewodnim był błękit i biel. Powiem, że warto jest poswięcić troszkę czasu na aranżację wnętrza, bo efekt końcowy był niesamowity.

Wzięłam do serca wasze rady i generalnie chcialabym budować moją bazę kolorów na czarnym i białym. mam salon z aneksem kuchennym i przejrzałam ofertę tego slepu dom meblowy burzyńscy, o którym pani wyżej wspomniała i znalazłam tan zestawy mebli do kuchni zarówno w kolorze białym jak i czarnym i nie wiem który wybrać...

hehe, ta to juz z tymi kolorami jest ;) Zerknęłam na ofertę sklepu i oba zestawy mebli kuchennych sa bardzo ładne i byłyby świetna bazą do budowania wzorzystego motywu. Moim zdaniem jeśli wnętrze jest dość spore ładnie prezentował by się zestaw czarny, jeśli pomieszczenie jest mniejsze, wybrałabym kolor biały, bo optycznie powiększy przestrzeń.

Ma pani dużo rację, miejsca w salono-kuchni mam sporo, więc myslę że czarny segment kuchenny i do tego białe kanapy w części salonu tworzyłyby ładną kompozycję. dziękuję za pomoc i poradę.

Na pewno będzie ślicznie, połączenie czerni z bielą to klasyka ;)

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa UTC