Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Witajcie :) Sprowadza mnie tutaj sprawa wagi niezwykle ważnej. A ważnej dlatego, że jak nie znajdę tego czego szukam to mi żona głowę urwię i tyle będzie. Po mnie, koniec, kaput, amen :P No oczywiście sobie tylko troszkę żartuję. Ale tylko troszkę :P Potrzebne mi są jakieś nowe meble do sypialni, bo właśnie się rozpadła nam szafa, którą mieliśmy do tej pory tam i nie mamy teraz gdzie ubran przechowywać, co sprawia, że jest problem wielki

Awatar użytkownika

A widisz, mnie ostatnio meblościanka do salonu była potrzebna i mi się udało znaleźć taki sklep, gdzie bez problemu kupiłem właśnie kupiłem wszystko co potrzebowałem. Jeśli dobrze kojarzę, to właśnie meble do sypialni też tam były i powinieneś znaleźć bez problemu to czego szukasz

Awatar użytkownika

Witaj, ja właśnie jedną szafę do sypialni mam już na oku, ale muszę jeszcze tylko poprosić męża, żeby nam wymiary sprawdził, bo z takim zakupem to wiesz jak bywa. Człowiek się napali, a potem się okazuje, że nic nie pasuje

Awatar użytkownika

No wiem, wiem. Dlatego właśnie tak bardzo lubię pokojowe meble systemowe, bo zawsze jednak jest ta możliwość, żeby wszystko do siebie dopasować w razie gdyby coś tam nie pasowało do siebie. Też polecam się tym zainteresować.

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa UTC