Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

chciałbym wymienic balustrade na balkonie. Co prawda, mam jakiś pomysł jak to ma wyglądac, ale niedo konca. Myslałem, żeby kupić coś dekoracyjnego, bo dom nie jest jakoś super przesadnie ozdobny. Co myślicie o tym? Warto wogole kupowac dekoracyjne balustrady balkonowe?

Awatar użytkownika

Wg mnie lepiej postawić na coś, co ładnie wkomponuje się w budynek. A dodatkowo na rzeczy trwałe i niezawodne. Bo remont to zawsze dużo zamieszania i harmidru. Czego ja osobiście nie lubię. Sam kupowałem metalową balustradę firmy steelbud.eu i jestem zaskoczony trwałością. Kilka lat i nadal jest w dobrym stanie, a tak naprawdę nic z nią nie robię. Wiem, że mają też aluminiowe i balustrady ze szkła. Wg mnie dla dekoracji to może być i ze szkła, ale zależy czy lubisz nowoczesne trendy w architekturze.

Awatar użytkownika

Na pewno w każdym większym mieście znajdziesz porządny sklep, który ci zrobi dobre balustrady. Dekoracyjne sa ok., ale z czasem możesz mieć inne zdanie i wtedy niekoniecznie sa ok. tradycyjne sa trwale pod względem estetyki. To moje zdanie, ale ty możesz mieć inne. W sumei teraz wiele osób jednak wybiera minimalizm, ale może ty wolisz inaczej. W Poznaniu i innych wiekszych polskich miastach na pewno znajdziesz sklep, który ci zrobi balustrade na wymiar i po sprawie.

Awatar użytkownika

poszukaj w necie firm, które pokazuja realizacje. To wtedy od razu widzisz, czy warto, bo tak to zalezy od tego, kto jaki ma gust (albo nie ma)…

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa UTC