Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Kroi się spory remoncik czas ku temu dobry, pieniążki odłożone są ale jak zawsze pojawia się typowe pytanie – kto ma to wszystko zrobić. Ja drygu do żadnych prac nie mam więc nadałaby się fajna ekipa. Poleci ktoś kogoś?

Awatar użytkownika

Jak chcesz ładować kasę w naszych pożałowania godnych speców to od razu Ci mówię żebyś ją wydał na coś innego, nawet na żwir.

Awatar użytkownika

Kolego, nie operuj proszę stereotypami. Są naprawdę mega solidne firmy w tej branży tylko trzeba trochę rozeznać rynek a nie pisać na forach krzywdzące komentarze. Autor wątku raczej czeka na jakieś sensowne odpowiedzi a nie typowo polskie narzekanie. Proponuję zajrzeć tutaj - janer-bud.pl/uslugi-remontowe/malowanie-scian. Bardzo porządna ekipa, współpracowałem z nimi trzy razy i taką profeskę rzadko się spotyka.

Awatar użytkownika

Cóż ja się generalnie na tych sprawach nie znam i w sumie to mój pierwszy poważny remont więc to dla mnie naturalne że w takim miejscu szukam rady. Za link dzięki, zajrzę tam na pewno :)

Mniej więcej pół roku temu szukałem sensownych ludzi, chodziło o montaż paneli podłogowych Poznań okazał się łaskawy i trafiłem na bardzo dobrego wykonawcę ale udało mi się to dlatego, że nie zadowoliłem się byle czym. Nie można nigdy brać pierwszej firmy z brzegu ale raczej sięgać do tych o mocnej pozycji. to jest mądre podejście i jak tak będziesz robił to się nie sparzysz.

U mnie zawsze było tak że wszystkie historie z malowaniem i tak dalej to była droga przez mękę. Jakiś czas temu musiałam zrobić remont mieszkania Poznań nie zawiódł. Znalazłam fajną ekipę i byłam mega zadowolona nawet poleciłam ich znajomym czego zwykle nie robię.

Awatar użytkownika

Bardzo Wam dziękuję za wszystkie głosy, dobrze jest kogoś zapytać o radę i zawsze można przy okazji coś inspirującego i krzepiącego przeczytać :) Pozdrawiam i trzymajcie kciuki żeby remoncik się szczęśliwie skończył :D

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa UTC