Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Witam wszystkich. Chciałbym wziąć udział w dobrym szkoleniu z zakresu negocjacji. Wiem, że sporo firm organizuje takie szkolenie, ale zależy mi na tym, aby odwiedzieć jakąś dobrą firmę i wziąć udział w profesjonalnym szkoleniu. Może ktoś z Was będzie potrafiłmi coś dobrego zarekomendować?? Do jakiej firmy warto się zgłosić? Żeby faktycznie sporo wynieść ze szkolenia i coś więcej niż tylko certyfikat z niego wynieść?

Awatar użytkownika

Jak chcesz odbyć dobre szkolenie z negocjacji to bez wątpienia zapoznać się musisz z tym linkiem: http://perspecta.pl/szkolenia/negocjacje/ ;) firma jest niezwykle profesjonalna i organizuje solidne szkolenia, dla menadżerów i osób, które chcą rozszerzyć zakres woich umiejętności. Jestem pedagogiem i po szkoleniu z negocjacji zdecydowanie łatwiej mi pracować z młodzieżą i umiem się z nimi lepiej komunikować. Jednak w pracy z innymi ludźmi sztuką jest kompromis i dlatego uważam, że naprawdę warto doszkalać się w tego typu zagadnieniach ;)

Awatar użytkownika

Negocjacje to jeden z ważniejszych obszarów jak dla mnie, w którym warto się kształcić. W końcu cały czas rozmawiamy z innymi ludźmi, szukamy kompromisów itp. naprawdę warto pouczyć się zagadnień w tym temacie, dokształcić i potem mieć o wiele lepiej w obszarze życia zawodowego.

Awatar użytkownika

też jestem tego dnia, a widać, że ta firma perspecta.pl bardzo profesjonalnie podchodzi do tego typu szkoleń i sam nie wiem czy nie napiszę do nich, czy nie mają jakiś przewidzianych szkoleń dla krakowa. Bo tutaj mieszkam i chętnie bym wziął udział w ich szkoleniach.

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa UTC