Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość

Bardzo zależy mi na bezpieczeństwie pracowników, bo w naszych magazynach łatwo jest o wypadki. Musze przeszkolić operatorów wózków widłowych do pracy w Szczecinie stąd moje pytanie o jakieś firmy organizujące szkolenia w tym mieście. Komu mogę zaufać, że porządnie przeszkoli pracowników?

Bardzo dobre podejście! W końcu komuś zależy na bezpieczeństwie w firmie a nie tylko na robieniu kasy. To jest dobry szef!

Zdecydowanie bym ci polecił tą ofertę bhp-komplex.pl/kurs-na-operatora-wozka-widlowego/. Nie dalej jak miesiąc temu moi pracownicy mieli to szkolenie i ja osobiście jestem bardzo zadowolony z efektów. Przeszkolili ich jak należy na różne maszyny typu podnośniki czy wózki boczne na każde osobno no i wytłumaczyli wszystko krok po kroku. Chłopacy mówili że atmosfera na szkoleniu też była sympatyczna ale trzeba było się skupić i dac z siebie dużo więc super sprawa

Ta firma organizuje też takie popularne dla pracowników administracji kursy bhp w Szczecinie sama brałam w tym udział i byłam zaskoczona ich profesjonalizmem. To nie pierwszy kurs na którym byłam, ale zdecydowanie najlepszy pod względem merytorycznym i przygotowania prowadzących. Także myślę że w innych rodzajach kursów też maja dobry personel :)

też o nich słyszałem ze sa dobrzy, ale ja bym ci dal jedną ogolną radę- posłuchaj pracowników może oni mają jakieś typy? W końcu to oni mają coś wyniesc z tego szkolenia więc niech pojda tam gdzie sami wybiora

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa UTC