Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość

Cześć! Potrzebuję wygodnego materaca przeciwodleżynowego, ale takiego który naprawdę zapobiega powstawaniu odleżyn a nie jest tylko takim z nazwy. Miałem już kilka różnych ale z żadnego nie byłem zadowolony, a że chodzi o mojego tatę to zależy mi na jakości i wygodzie. Proszę o namiary albo jakieś polecenia i pozdrawiam.

Jestem bardzo zadowolona z materaca kupionego na http://sklep.rehafund.pl/. Że wygodny i sprężysty nawet nie pisze bo to oczywiste. Najwazniejsze ze jest przyjazny dla ciała, odleżyny nie powstają, komfort z leżenia bardzo duży. Sklep poleciła mi znajoma i cieszę się że jej posłuchałam bo za nieduze pieniadze mozna komus uprzyjemnić kuracje. Pozdrawiam.

Witam. Reha Fund znam dobrze bo zamawiałem tam sporo rzeczy. Przychodzi w końcu taki czas że trzeba albo dla osoby starszej albo chorej kupić troche sprzetu, a ja polecam zaopatrywać się tam bo jest tanio i porządnie. Materace rzeczywiście warte uwagi bo są wygodne i zdrowe dla skóry, kule, balkoniki, wózki, a nawet małe dodatki jak baseny czy kubki można mieć za połowę ceny także polecam.

Dziekuje za wasze opinie ale prosiłbym o taki typowo przez was polecany materac. Chodzi mi o coś sprawdzonego.

Nie wiem co ci poleci koleżanka ale ja mam ten: http://sklep.rehafund.pl/materace-przeciwodlezynowe. Jak widzisz jest tani, ale spełnia wszystkie oczekiwania jakie mozna miec w stosunku do przeciwodleżynowego materaca wysokiej jakości. Oczywiście bardzo ułatwia to opiekę bo kiedy wiesz że osoba może sobie spokojnie leżeć i wypoczywać a jej ciało jest bezpieczne to możesz skoncentrować się na czymś innym, np zdrowym gotowaniu :)

Czasu podczas opieki jest rzeczywiście mało, ciągle coś trzeba robić za dwoje no ale tak to już jest. Oczywiście przydałoby się go wiecej dlatego oprócz materaca poszukam sobie też innych sprytnych dodatków, może podzielicie się swoimi doświadczeniami w tej kwestii?

Kupiłam ten sam materac, co kolega. Co do dodatków oszczedzajacych czas to polecam poszukać samodzielnie, bo kazdy ma inne dysfunkcje, a nie kazdy opiekun tez potrzebuje tego co inny. Mam nadzieje ze rozumiesz..

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa UTC