Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Witajcie. Od jakiegoś czasu szukam w wielu aptekach elektronicznego laktatora marki Avent, jednak nigdzie go nie ma. Czy ktoś z Was może kupował go gdzieś w mieście Kwidzyn i może mi powiedzieć gdzie powinnam się udać? Będę bardzo wdzięczna za wskazówki.

Awatar użytkownika

Witaj, duży wybór akcesoriów dla mam i kobiet w ciąży znajduje się w aptece na ul. Chopina 27. Jest to duża sieć, posiadająca apteki Gemini, które znajdują się w wielu miastach Polsce m.in. w Kwidzynie. Warto tam poszukać.

Cześć, my z żoną kupowaliśmy elektroniczną nianię tej marki we wspomnianej przez moją poprzedniczkę aptece. Możliwe, że posiadają także elektroniczne laktatora, może wejdź na ich stronę i sprawdź, bo z tego co wiem posiadają także aptekę internetową, więc zawsze możesz zamówić online.

Awatar użytkownika

Dziękuje Wam bardzo za odpowiedzi. Koniecznie muszę iść do tej apteki. A moglibyście mi jeszcze powiedzieć w jakich godzinach jest czynna oraz jakie produkty jeszcze w niej znajdę np. poszukuje jeszcze dobrych jakościowo kosmetyków dla małego dziecka.

Awatar użytkownika

Jeżeli szukasz dobrej apteki Kwidzyn posiada taką o bardzo dużym asortymencie właśnie na ulicy Chopina. Posiadają bardzo szeroki asortyment – leki, kosmetyki dla kobiet, mężczyzn a także dla dzieci. Co fajne, dostępne są tam marki, które normalnie są raczej trudno dostępne. Aby sprawdzić szczegółowe informacje można wejść na: http://aptekigemini.pl/apteki/pomorskie,kwidzyn,10, gdzie umieszczono godziny otwarcia i dokładny adres.

Witaj, zgadzam się z moimi poprzednikami co do asortymentu apteki Gemini, ponieważ zazwyczaj jak czegoś szukam to właśnie tam to znajduje. Co do produktów kosmetycznych dla dzieci posiadają ich bardzo dużo i to tych najlepszych marek.

Zawsze gdy szukam jakiś produktów z dobrej apteki Kwidzyn i jego mieszkańcy polecają tą aptekę i faktycznie jest jedną z moich ulubionych.

Też tam często zaglądam, nie raz mnie wybawiło to, że ta apteka otwarta jest do późnych godzin, jak i w soboty (dziecko mam chorowie).

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa UTC