Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Witam. Słuchajcie no, jest taka sprawa. Mam wrażenie ostatnio, że własne życie mi się spod kontroli wymyka. Po prostu nie mogę sobie poradzić z niczym, a jakoś nic konkretnego mi nie wychodzi. Nawet tak sobie myślę, że jakąś fajtłapą chyba jestem i posiadaczem dwóch lewych rąk. No inaczej tego wytłumaczyć się nie da niestety. Ech nie wiem co mam robić… Iść do jakiegoś psychologa na jakąś terapię, żeby mi pomógł zmienić nastawianie i uporać się z tymi wszystkimi drobnymi problemami, które mnie męczą i dręczą czy co… Naprawdę sam nie wiem

Też kiedyś tak miałam. Nawet myślałam, że mam depresję i się chciałam szpikować jakimiś psychotropami, żeby tylko lepiej się poczuć i właśnie dlatego się zapisałam do psychologa. Okazało się jednak, że żadnej depresji nie mam, a po prostu potrzebowałam rozmowy z kimś innym obcym, żeby sobie jakoś wszystko w głowie poukładać. No to ten pscholog mi zrobił taką terapią jak dla bohaterów filmów amerykańskich i mi pomogło. Rzeczywiście moje nastawienie się zmieniło i czuję się teraz świetnie :)

Ja w takiej sytuacji bym nie szedł do psychologa, jak wiesz, że to nic poważnego, tylko się udał do jakieś coach, która będzie też z Tobą potrafił porozmawiać i to o wiele lepiej. Proponuję najlepiej znaleźć takiego, który współpracuje z International Coach Federation to wtedy będziesz miał pewność, że to jest dobry coach i że poprowadzi Cię dosyć dobrze przez wszystko

U mnie w firmie ostatnio była firma od szkoleń i był właśnie taki coach, który to wszystko prowadził. No powiem, że fajnie było. Gadane to oni mają i potrafią tak człowieka nprowadzić, że rzeczywiście zaczynasz gadać i myśleć tak jak oni, więc to rzeczywiście jakieś tam skutki może przynosi

Awatar użytkownika

Hmm… No to chyba rzeczywiście będę musiał się czymś tkaim zainteresować i sprawdzić w praktyce jak to na mnie będzie wyglądało. Mam nadzieję, że się nie zawiodę i wkrótce wrócę do formy wyjściowej

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa UTC