Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Dzień dobry. Chciałem zapytać was o wasze doświadczenie ze specjalistą od terapii małżenskich, o ile w ogóle mieliście z kimś takim do czynienia. Jesteśmy z żoną w trudnym czasie, non stop coś jest do zrobienia. Nerwy, nerwy i wciąż nerwy a ich ujście w domu – potrafimy się pożreć nawet o rodzaj pomidora użytego do sałatki. Wiem jakie są kobiety, ale wiem też że są mężczyźni nie do zniesienia, boję się, że jestem jednym z nich. Szczerze powiedziawszy tęsknie za tym co było kiedyś, dałbym wszystko, by powrócić do tamtych czasów, a nawet jak się bardzo staram to nic z tego nie wychodzi, czy my się wciąż kochamy? Podzielcie się swoimi doświadczeniami, proszę

Awatar użytkownika

My z żoną też chodziliśmy na terapie, przyznam szczerze, że pomogły, ale co tydzień 200zł szło. No ale przecież miłość podobno jest bezcenna, w naszym przypadku pomogło.

Witaj terapia małżeńska jak dla mnie nie ma sensu, bo jeśli pisane jest wam się rozstać, to nawet papież was nie zatrzyma przy sobie. No ale próbować można.. życzę powodzenia i wytrwałości

Witam. Moim zdaniem terapia małżeńska pomaga, trzeba tylko się na to wszystko nastawić. Daję namiar na dobrą specjalistkę lubikowska.szczecin.pl/o-mnie/ . Tak naprawdę wszystko zalezy od ludzi, terapeuta jedynie pomaga odnaleźć to co się zgubiło podczas pożycia..

Witam, ceny takich wizyt u psychologa prowadzącego taką terapię małżeńską to zwykle koszt od 100 do 300zł.

Hej. Doskonale wiem co czujesz, u nas problemy w małżeństwie zaczęły się zaraz po ślubie. Coś nam nagle zaczęło przeszkadzać w sobie. Nam pomogła psychoterapia Szczecin w jednej z klinik psychologicznych w tym mieście znaleźliśmy pomoc. Niestety nie mieszkamy w szczecinie, musieliśmy dojeżdżać, ale warto było. Dziś oczekujemy przyjścia na świat naszego syna.

Może Twoja żona ma jakieś zaburzenia emocjonalne albo problemy zdrowotne i temu się tak u was dzieje.

Nawet jak to zaburzenia hormonalne lub problemy zdrowotne wizyta u psychologa się przyda. Pozdrawiam i trzymam za was kciuki.

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa UTC