Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Jako, że pierwszy raz będę montowała w biurze klimatyzator, to chciałam zapytać, czy nabijanie klimatyzatora freonem odbywa się w miejscu jego montażu, czy każdorazowo trzeba z nim jeździć do punktu obsługi? Od razu napiszę, że nie wiem jak to się robi, więc jeśli ktoś chce sobie pozwolić na złośliwe komentarze, to raczej nie jest mile widziany :))

Hehe, nie każdy musi się na wszystkim znać... Ja też nie wiedziałam jak to funkcjonuje, bo dla mnie jako użytkownika liczyła się przede wszystkim odpowiednia temperatura w pomieszczeniu i tyle. Resztę zostawiałam tym co się na tej robocie znają. Ale tak naprawdę to ciężko byłoby za każdym razem ściągać ze ściany klimatyzator, żeby wieźć go do serwisu. Taką usługę robią specjaliści u klienta.

Awatar użytkownika

No to dobrze, bo faktycznie to byłaby niezła robota, żeby z klimatyzatorem jeździć. Ja mam mieć jeden, a co mają po kilka czy nawet kilkanaście sztuk :)))

Nabijanie klimatyzacji jest niezbędne choćby dlatego, żeby nie gromadziły się w niej szkodliwe substancje. W miarę ubywania środka chłodniczego, mają one coraz lepsze warunki do rzowoju, a co za tym idzie do rozprzestrzeniania się wokół nas. Dobrze przeprowadzone nabijanie eliminuje przykre konsekwencje.

Dobrze przeprowadzone nabijanie robią tutaj http://www.romanek.pl/oferta/klimatyzacja/nabijanie-klimatyzacji i jest to firma przeze mnie sprawdzona. Opiekują się moimi klimatyzatorami i najtaniej nabijają klimatyzację w Lublinie i okolicach. Coraz więcej właściciel tych urządzeń decyduje się na współpracę.

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa UTC