Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Ostatnio ktoś włamał się do naszego biura i niestety, straciliśmy na tym sporo pieniędzy. Szczerze powiedziawszy nie podejrzewałam, że cokolwiek mnie akiego spotka, ponieważ okolica uchodziła za spokojną, no a tu taki… klops, żeby nie ująć tego brzydziej. Dlatego też postanwiłam założyć jakiś dobry system alarmowy, ale oglądam różne oferty w internecie, czytam różne opinie i jestem w kropce. Dlatego drodzy forumowicze do was właśnie zwracam się z tym pytaniem, że jeśli mam kupować alarmy, to gdize najlepiej? W jakim sklepie internetowym?

Awatar użytkownika

Widzisz, tak to często jest, wielu ludzi zawsze myśli „mnie to przecież nie spotka”, a później zderzamy się z twardą rzeczywistością. A jakbyś już wcześniej zadbała o bezpieczeństwo, to może byś niczego nie straciła, może oprócz nie wiem.. zniszczonych drzwi czy okna.

Awatar użytkownika

Tak teraz jestem tego świadoma, dziękuję za opnię, ale jest ona zupełnie niepotrzebna w tym momencie…

Niektóry najzwyczajniej muszą wejść na jakieś forum i się powymądrzać bez konkretów, żeby uczynić swój dzień piekniejszym, a życie bardziej sensownym ;) Co do natomiast sklepów internetowych z systemami alarmowymi to ja w zasadzie mogę polecić jeden: http://www.itchome.pl/. Znajdzisz tam urządzenia renomowanych producentów. Sam sklep działa bardzo szybko, zazwyczaj do trzech dni masz już wsystko w domu. Ponadto, jak chcesz, to świadczą też usługi montażowe.

Zgadzam się z kolegą wyżej. Sama również chciałam do domu kiedyś kupić alarm. Po prostu, jakieś przeczucie, czy kobieca intuicja, nie wiem, jak to nazwać. W każdym razie skorzystałam z oferty tego sklepu i zamowiłam u nich cały system. Paczka przyszła szybko i można było wszystko zamontować. I wyobraźcie sobie, że w jakiś miesiąc po tym zamówieniu ktoś próbował się włamać. System zadziałał na szczęście tak sprawnie, że włamywacz się spłoszył i uciekł.

No to rzeczywiście można tu mówić o niezwykłym szczęściu :)

Awatar użytkownika

Zdecydowanie, czyli widać ich rozwiązania działają sprawnie?

Jak najbardziej :)

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa UTC