Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Witam wszystkich. Potrzebuję informacji gdzie powinnam zamówić wosk zapachowy żeby był bezpieczny, wykonany z ekologicznych materiałów i w miarę niedrogi. Naczytałam się sporo o świecach z syntetycznych materiałów które wytwarzają szkodliwe opary. Może na ten temat też ktoś coś wie i chciałby się podzielić? Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji.

Awatar użytkownika

Hejka, bardzo dużo czasu spędziłem żeby znaleźć dobry i niedrogi wosk zapachowy gdzie kupić żeby nie wydać za dużo a jednocześnie mieć pewność że jest naturalny, to pytanie jakie każdy powinnien sobie zadać bo niestety syntetyki podczas spalania wydzielają pewną ilość szkodliwych dla zdrowia substancji. Moja koleżanka siedzi w tych tematach od dawna więc się jej poradziłem i dostałem namiary na sklep https://olynk.pl/kategoria-produktu/woski/. Kupuję tam regularnie od pewnego czasu bo mają szeroki asortyment. Nieważne czy potrzebujesz świec czy wosku wszystko tam zamówisz i możesz być spokojna o bezpieczeństwo.

Awatar użytkownika

Napisz jeszcze jeśli możesz jakiego producenta wyroby sprzedają. Dzięki.

Awatar użytkownika

Swoje własne - są producentem i jednocześnie prowadzą sklep internetowy. Jakby nie patrzeć nasze tereny są stosunkowo mało zanieczyszczone co przekłada się na ilość pszczół żyjących w środowisku i jakość wosku. To najważniejszy powód dla którego tyle osób z zagranicy kupuje u nas miody i świece - tak na marginesie :)

Awatar użytkownika

Jednym słowem zyć w kraju z tak łatwym dostepem do naturalnych wosków i kupować sztuczne to po prostu zbrodnia :P. Dzięki za opinie.

Awatar użytkownika

hehe, może nie zbrodnia ale u nas jest jeszcze jakaś dziwna mentalność kupowania sztucznych rzeczy. Mam nadzieje ze sie to kiedys zmieni bo trujemy się niesamowicie.

Tyle razy kupowałem świeczki do domu i nawet do głowy mi nie przyszło sprawdzić z czego są zrobione. Tyle sie teraz słyszy o zagrożeniach płynących z róznych stron ze chyba rzeczywiscie warto na kazdym kroku wracać uwagę na takie rzeczy..

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa UTC