Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Wybieram się niedlugo do Sttugartu no i dlatego szukam jakiejś firmy przewozowej. ale nie byle jakiej, bo zalezy mi na tym, aby był odpowiedni poziom bezpiecznestwa. Może cos doradzicie? Z jakiej firmy przewozowej korzystacie?

Awatar użytkownika

Jeśli wybierasz się za granice to mimo wszytsko pocwicz troche jezyk nawet najprostsze zwroty bo to bardzo wazne, w razie gdyby pojawily się jakiekolwiek kłopoty, to masz jakąs baze wiedzy.

Awatar użytkownika

no ja mogę ci powiedziec ze u mnie sprawdzil się DomiBus jest to firma, która przewozi ludzi z Polski do Niemiec i z Niemiec do Polski i co jak co ale cenowo to się opłaca. Robią często promocje, wiec można tez się na dobra bardzo cenę biletów załapac. jak chcesz wiecej o nich info to możesz tu sobie zajrzec http://domibus.pl/kontakt/ i po prostu o nich poczytac. Jak chcesz zobaczyc czy maja jeszcze jakiej promocje to musisz zajrzeć pod odpowiednią zakładkę – tam masz aktualne wiadomości.

Awatar użytkownika

o tej firmie nie słyszałem jeszcze, ale jak się będę wybieral to chyba tez z ich usług skorzystam.

Awatar użytkownika

no wg mnie fajne jest to, ze cenowo tez jest spoko , bo co 5-ty przejazd jest za 99zł, wiec wiadomo ze jak ktos musi często jeździć to jakas oszczędność zawsze się przyda ;)

Awatar użytkownika

teraz jest wiele firm przewozowych, które oferują przeowzy z Polski do Niemiec i z Niemiec do Polski i z tego co ja wiem to ta wymieniona tu firma ma tak ze dowozi pod adres. Mnie to nie było nigdy potrzebne bo i tak jezykiem niemieckim władam perfekt tak samo jak angielskim ale dla niektórych osób to może być fajne.

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa UTC