Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Cześć wszystkim. Mój znajomy ostatnio wychwalał certyfikaty ISO i polecił mi, bym zawarła to w swoim biznesplanie. Planuję otworzyć firmę, niewielką, ale najważniejsze że własną. Prawda? No cóż, poszłam za radą kolegi ale okazało się, że tych certyfikatów jest mnóstwo. Jak się w tym połapać teraz?

Awatar użytkownika

Z certyfikatem ISO wiąże się wiele korzyści w zależności od tego, który z nich wybierzesz. Który wybrać? To zależy od tego czym chcesz, aby zajmowała się Twoja firma. Chcesz coś produkować, zająć się transportem, a może budownictwem? To jest najważniejsza rzecz w biznesplanie, certyfikaty to potem :).

Awatar użytkownika

Ja w swojej firmie wprowadziłam certyfikację ISO 9001 i dzięki temu wzrosła nie tylko wiarygodność mojej firmy, ale także ja bardziej efektywnie mogę wykorzystać zasoby firmy, usprawnić jej działania, wydajność. Klienci to doceniają. Jest to bardzo widoczne zresztą.

Moim zdaniem bardzo dużo zalet ma ten certyfikat: pcc-cert.pl/certyfikacja-iso-systemy-zarzadzania/iso-50001/ . Ludzie wybierają go najczęściej z tego względu, że oszczędza się dużo na energii, ale poza tym jest też wiele innych korzyści, wystarczy przeczytać; ).

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa UTC