Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Dzień dobry. Wiem, że trochę Was tutaj zaniedbałem i dawno już tutaj nie zaglądałem do Was, żeby pogadać, ale mnie trochę przytrzasnęły obowiązki zawodowe. A teraz tak się składa, że te obowiązki zawodowe mnie tutaj sprowadzają. Fajna sprawa co nie? :D No ale takie życie nic nie poradzicie. Ale już przechodzę do sedna sprawy. Sprowadza mnie tutaj to, że mam problem oznaczaniem cen produktów w pracy i nanoszeniem kodów kreskowych. Nie korzystamy w moim magazynie z firmowych kodów kreskowych, bo one często są zakryte w środku i drukujemy swoje kody na naszych etykietach. Ale nam drukarka padła. Stara była, należy jej się już odpoczynek. Nowej szukam. Jakieś dobre znacie?

Awatar użytkownika

To chyba jakiś zbieg okoliczności musi być. Ja niedawno kupiłem wydajną drukarkę do etykiet na stronie jantar.pl i musze powiedzieć, że to jest jeden z najlepszych sprzętów, jakich miałem okazję używać. Naprawdę sprawdza się świetnie, drukuje dosyć szybko i przez to ma dużą moc przerobową. Więc możesz tam sobie wejść i zobaczyć.

Awatar użytkownika

Kolega ma rację. Też tam kupiłam ostatnio drukarkę. Ale na stronie jantar.pl/branze/logistyka-i-magazynowanie/czytniki-kodow-kreskowych-terminale-tablety/ udało mi się też zamówić nowe czytniki i terminale do kodów kreskowych, dzięki czemu i pracownikom jest też o wiele łatwiej jak muszą to wszystko skanować, a zazwyczaj jest tak, że całkiem sporo przy tym pracy. Więc teraz im łatwiej :)

Awatar użytkownika

O no muszę przyznać, że jesteście niesamowici. Przyszedłem tu i myślałem, że się pewnie nie doczekam odpowiedzi i pewnie będę musiał szukać czegoś na własną rękę a tu proszę. I czytnik i drukarka wszystko za jednym razem

Awatar użytkownika

A widzisz ja nawet wiem gdzie kupić opaski samozaciskowe gdybyś ich przypadkiem potrzebował :P Takiej ofert jak ja znam to nigdzie więcej nie znajdziesz więc dokładnie sobie przemyśl moją propozycję :D

Awatar użytkownika

Nie, opasek akurat nie potrzebuję teraz, ale jak będę musiał ich do czegoś użyć to przynajmniej będę wiedział do kogo mam się zgłosić :D

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa UTC