Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Witam wszystkich użytkujących to forum. Mój temat dotyczy drobnych upominków, które rozdawane są w ramach reklamy. Zastanawiam się właśnie które z gadżetów widziane są najlepiej. Wiem, że dawniej długopis z logo firmy to było coś, ale dziś raczej mamy inne oczekiwania. Pytanie moje, jakie wy macie oczekiwania i co chętnie byście dostali od firmy czy od sklepu, w którym robicie zakupy w gratisie?

Awatar użytkownika

Cześć. Ja tam bym się cieszyła chyba ze wszystkiego. Zawsze to co się dostaje gratis jest darmowe, czyli płacić za to nie trzeba, a więc darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby. Mnie się podobają na przykład kubeczki ceramiczne z nadrukowaną reklamą. Najlepiej by było, gdyby na tym kubku reklama była bardziej humorystyczna, aby poprawić humor w poniedziałkowy poranek, kiedy się nich nie chce. Trzymaj się

Dzień dobry. Z perspektywy klienta wydaje mi się, że wszelkie gadżety reklamowe z logo mogą dobrze wyglądać. Niektórym przypadają do gustu jakies kubki, innym długopisy, jeszcze innym otwieracze do butelek, czy podróżny wiatraczek, który przyda się w samochodzie, kiedy klimatyzacja odmówi posłuszeństwa.Tutaj jest wiele pomysłów na gadżety bonnum.pl. Tego jest całe mnóstwo, trzeba tylko dopasować się do określonego okresu. Latem lepiej stawiać na gadżety podróżnicze, zimą znacznie lepiej wyglądają te domowe upominki.

hehe, kubeczki, ja tam wolę coś konkretniejszego. Wolałabym dostać jakiś sprzęt agd czy coś w tym stylu. Kubeczek to ja mogę sobie sama kupić jaki będzie mi się podobał.

Witajcie. A ja tam bym nie pogardziła nawet długopisem z widocznym napisem reklamowym. Trzeba umieć się cieszyć nawet z małych rzeczy. Ładnie też w takiej oprawie wyglądają na przykład parasolki albo zestaw jednorazowego grilla dla tych, co lubią imprezować na powietrzu. Kiedyś mój brat dostał od firmy głośniczek przenośny, też mi się wydaje, że to super pomysł i jaki przydatny.

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa UTC