Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Mój syn postanowił, że od teraz będzie się zajmował modelarstwem. Wiem, że do wszystkiego ma słomiany zapał, ale mam tez nadzieję, że w końcu zaskoczy i znajdzie w końcu coś co go interesuje i czym się faktycznie będzie pasjonował. Mocno mu kibicuję, ale mam też pytanie od czego powinien zacząć, żeby od razu nie zrezygnować.

Awatar użytkownika

Oczywiście w tym momencie powinien się podjąć jakiś prostych wyzwań. Wiem, że te skomplikowane modele wyglądają naprawdę pięknie, ale wierz mi jest z nimi bardzo dużo pracy i jeśli ktoś nie robił tego wcześniej, może szybko zdecydować, że to jednak nie dla niego. Jeśli trochę poćwiczy, to szybko przejdzie o kilka poziomów wyżej.

Awatar użytkownika

Kolega ma racje, bo z większością z nas tak było. Pamiętam swoje początki, kiedy nie mogłem sobie poradzić z klejem modelarskim, a teraz używam go niemal z zamkniętymi oczami. Wiem, jak go dawkować i jakiego modelu używać. Ale takie umiejętności przychodzą z czasem i z treningiem, który czyni mistrza, jak w sporcie.

Są oczywiście modele dla początkujących i to jest robota dla twojego syna. No chyba, że to wybitny talent. Zarówno młodym modelarzom, jak i tym nieco bardziej doświadczonym mogę polecić produkty Tamiya, które doskonale uzupełniają całe modele. To w szczególności części zamienne, których tak bardzo brakuje w niektórych modelach.

Znam te produkty, ale mi odpowiadają również te, które znajdziecie na tej stronie agtom.eu/1081_academy , znajdują się tu zarówno modele latające, jak i pływające. Nie brakuje też pojazdów lądowych, które pokazują kawałki historii. Szczególnie do gustu przypadły mi ostatnio czołgi, które także mają wiele pasjonujących szczegółów.

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa UTC