Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Witam wszystkich forumowiczów. Moja córka Kornelia, niedługo zdaje egzamin na prawo jazdy. Marzyła o posiadaniu własnego samochodu, i zażyczyła sobie zafundowanie kursu na prawo jazdy jako prezent osiemnastkowy. Zgodziłem się. Jestem samotnym ojcem, więc dbam o córkę żeby niczego jej nie brakowało. Zastanawiam się, jak z nią świętować zdany egzamin. Żeby widziała, że zawsze cieszę się z jej sukcesów. Macie jakieś pomysły?

Awatar użytkownika

Myślę, że sprawisz jej dużą przyjemność jeśli tuż po zdanym egzaminie dasz jej poprowadzić własny samochód. Możesz narysować mapkę i kazać jej jechać we wskazane miejsce, a tam na przykład będzie jakaś restauracja, gdzie zjecie wspólny obiad. Co jak co, ale wspólne posiłki bardzo łączą członków rodziny, zwłaszcza że nie zdarza nam się to codziennie.

Awatar użytkownika

Ja myślę, że wielkim gestem będzie pokazanie, ze naprawdę dbasz o jej bezpieczeństwo. Wiesz o czym mówię. Zakup alkomatu elektrochemicznego jest nieunikniony, a jak sam go dla niej kupisz to będzie wiedziała, że jesteś najlepszym ojcem na świecie.

Awatar użytkownika

Mam nadzieję że nie pomyśli wtedy, że mam ją za jakąś zdemoralizowaną dziewczynę, pijaczkę, bo taka nie jest :). Bynajmniej. Jest rozsądna.

Awatar użytkownika

Nie obawiaj się, każdy powinien mieć w samochodzie alkomat. Mam nadzieję, że i Ty go posiadasz. Ja myślę, że Kornelia będzie wdzięczna, z pewnością się nei obrazi.

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa UTC