Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość

Witam wszystkich forumowiczów. Czy są jakieś zasady w projektowaniu stoiska targowego gwarantujące duża liczbę zainteresowanych? Chodzi mi o wszystko – kolory, zaaranżowanie prze-strzeni itd itp. Odpiszcie proszę :)

Awatar użytkownika

Takie zasady na pewno są, ale myślę że nikt ich nie usystematyzował bo wynikają one z do-świadczenia firm specjalizujących się w projektowaniu stoisk. Nawet jeśli ktoś powiedziałby Ci jakich kolorów użyć, jak wszystko rozplanować itd to i tak uważam że lepiej jest skorzystać z pro-fesjonalnej firmy. Za taką na pewno można uznać Versus, z którą współpracuje mój obecny praco-dawca, podobnie jak robił to poprzedni. To jednak Twoja decyzja i zrobisz jak uważasz.

Zamawiałem u nich stoisko targowe i jestem zadowolony z efektu. Ludzie naprawdę byli zain-teresowani, ekspozycja produktu pozwalała go zobaczyć nawet podczas dużego tłoku, a całośc wy-konana solidnie i porządnie. Więcej możesz sobie poczytać na ich stronie: versus-targi.pl/ , mają też galerię dotychczasowych realizacji po której widać jak wiele mają pomysłów. Po-zdrawiam.

Dzięki za wasze zdanie na ten temat. Doceniam to co piszecie ale cały czas się obawiam że spotka mnie to co pewną firmę na ostatnich targach komputerowych kiedy ich stoisko się zarwało. Ludzie się poprzewracali, nikt sobie co prawda krzywdy nie zrobił ale to strasznie źle świadczy o firmie pojawiającej sie na targach z takim stoiskiem.

Dlatego jestem za profesjonalnymi firmami robiącymi dobrą i sprawdzoną robotę. Stoisko musi być solidne i stabilne, tu nie ma półśrodków.

Awatar użytkownika

Tak jak pisze kolega, są rzeczy na których sie nie oszczedza bo pozniej masz takie akcje.

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa UTC