Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Cześć wam, od dłuższego czasu w firmie giną rózne rzeczy. Najpierw były to drobnostki które zawsze gdzies sie rozchodza jak dlugopisy, teczki, skoroszyty albo papier, ale ostatnio zginął nowy telefon dla nowego pracownika, albo tonery do drukarki. Te zdarzenia zbiegły się w czasie z zatrudnieniem nowego pracownika, który wydał mi się podejrzany od samego początku ale nie myslalem ze bedzie kradł. Jak mogę go podpuścić albo zastawić jakąś pułapkę?

Możesz posłużyć się tradycyjnym chwytem czyli zostawić kase na widoku i jednoczesnie ukryc gdzies kamere zeby miec dowód jak kradnie. Ten sposób zawsze działa.

Awatar użytkownika

Słuchaj, nie idź w takie rzeczy bo jeśli facet nie ma skrupołów to jeszcze załatwi Cie na szaro z kasą, kamerą, a nawet jeśli go nakryjesz to pojdzie do sądu pracy i cos sobie wymysli zeby sie bronic. Na co ci klopoty? Zatrudnij profesjonalna agencje detektywistyczną jak np bardzo polecani MB Detektywi i niech oni się wszystkim zajmą. Jeśli coś pójdzie nie tak w co wątpię to zawsze masz czyste ręce. Pozdrawiam.

Znalazłam stronę tego biura i bardzo podoba mi się ich sposób pracy, spójrzcie sami - mbdetektywi.pl/wybor-dobrego-detektywa/. Wszystko jest spisywane na umowie, wystawiają faktury. Jestem księgową z zawodu i bardzo cenię sobie porządne podejście pod wzgledem formalnym bo nigdy nie wiadomo kiedy dokumentacja moze sie przydac. Niech mi tylko kolega powie czy oni zajmuja sie przypadkami indywidualnymi osób prywatnych?

Awatar użytkownika

Jasne że tak tu masz więcej info: mbdetektywi.pl/klient-indywidualny/. Sam wynajmowałem ich jako osoba prywatna bo polecił mi ich znajomy a do tego maja bardzo konkurencyjne stawki. Sprawa również została rozwiązana szybko i jednoznacznie, ale nie chciałbym tu opisywać co i jak.

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa UTC