Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Witam ostatnio na siłowni mi powiedzial trener że wszystkie cwiczenia robie dobrze, ze sie wystarczajaco staram ale efektow niestety nie widac. Mowi ze w takim razie rzecz musi tkwić w zle zrobionej, zbilansowanej diecie. Dlatego teraz szukam dietetyka on line ktory mi pomoże o siebie zadbać, zebym dostarczal odpowiednia ilosc tluszczy itd. Macie jakieś typy ? Najlepiej Krakau

Ostatnio edytowano 18 kwie 2016, o 10:54 przez janusz tiger, łącznie edytowano 1 raz

Awatar użytkownika

Ja mam w Krakowie trening fitness personalny dzieki czemu jestem bardzo fit. O diete nie dbam tak bardzo pomagaja mi same cwiczenia mam kaloryfer na brzuchu juz powoli co jest sporym osiagnieciem w moim wieku. jesli chodzi o diete to chyba sa takie stronki specjalistyczne

ja myśle że tobie by pomogl naprawde kompetenty trener personalny. możę po prostu teraz masz słabego i stad wynikaja wszystkie braki. bo nie sadze zeby dieta byla az taka przeszkoda do osiagniecia sylwetki skoro intensywnie cwiczysz no chyba ze naprawde masz slaba przemiane materii. z takim trenerem dobrym to można wszystko konsultować przez internet nawed

postaraj sie dobrze machać ciezarami, nie odpuszczac. brac taki ciezar z ktorym cwiczenie mozesz wykonac poprawnie. inaczej caly trening nie ma sensu. Wielu ludzi o tym nie wie!!!!!!

Awatar użytkownika

No pewnie że tak ale on szuka dobrej diety, musicie to zrozumieć. To co wam nie szkodzi, może szkodzić komuś innemu i powie wam to każdy lekarz i własnie... dobry dietetyk. Trzeba dobrać odpowiedniailosc kalorii itd. poza tym jest jeszcze problem zdrowych i niezdrowych tluszczow, zdrowe to te niskonasycone pamietajcie. no i na mase to duzo weglowodanów najlepiej suplementować

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa UTC