Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość

Cześć wszystkim. Mam nadzieję, że zrozumienie moje rozterki. Jeśli zaś chcecie hejtować – proszę, wyżyjcie się gdzieś indziej, ale nie tutaj. Od niedawna mam pierwszego w życiu chłopaka. Bardzo się kochamy, on bardzo mi pomaga walczyć z kompleksami. Mam kilka kilogramów nadwagi – nie jakoś dużo – i to mi utrudnia życie. Mam niskie poczucie własnej wartości. Jednak chciałabym przeżyć z Patrykiem swój pierwszy raz. Tylko jak ja mu się pokażę nago?

Awatar użytkownika

Cześć, jestem mężczyzną ale stwierdziłęm, że odpowiem Ci i może moja wypowiedź Cię nieco podniesie na duchu. Uważam, że erotyczna bielizna może Cię wyleczyć z problemu, który teraz zaprząta Ci myśli. Sam jestem facetem i wiem, że jak widzę kobietę w takim stroju to nie obchodzą mnie rozstępy czy celluliti (nawet nie wiem jak to się pisze, a co dopiero mam zwracać na to uwagę? No co Ty!) tylko to, że kocham moją partnerkę i pragnę jej tu i teraz. Twój facet Cię kocha i na pewno nie będzie zwracał uwagi na bzdury. Powodzenia!

O, słuchaj się czasem facetów! Wiem, że nikt nie poradzi tak dobrze jak przyjaciółka ale warto czasem się zapoznać z poglądami facetów, często mają rację, tak jak tu. Duży progres możesz osiągnąć też, gdy weźmiesz pod uwagę kostiumy erotyczne. W sklepach z seksowną bielizną jest takich produktów mnóstwo! Ubierz się na przykład za niewinną uczennicę i gwarantuję Ci, że wsiąkniesz w tę perwersyjną zabawę na dobre. Zapomnisz, jaki właściwie miałaś problem.

Awatar użytkownika

Powiem Ci, że uwielbiam przyjaźń damsko-męską właśnie z tego względu, że faceci naprawdę umieją nieźle doradzić. A Ty, powinnaś brać pod uwagę tylko ten wygląd, na który masz wpływ. Czyli wydepilowane ciało i ładna bielizna. To racja, że faceci w intymnej sytuacji nie zwracają uwagi na znienawidzone przez nas boczki, ale załóżmy takie seksowne gorsety w sekundę sprawiają, że facet zaczyna szaleć. I widzi tylko to. Głowa do góry księżniczko! Też się bałam pierwszego razu.

Dziękuję Wam, nawet nie zdajecie sobie sprawy jak bardzo mi pomogliście!

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa UTC