Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Witam. Jako zawodowy informatyk kupuje online praktycznie wszystko. Od gier, przez ubezpieczenia, po meble. Nigdy jednak nie zdarzyło mi się jeszcze kupować ubrań. Czy waszym zdaniem zamawianie przez internet na przykład spodni jest bezpieczne? Słyszałem, że komuś na przykład przyszły o 2 rozmiary mniejsze, niż napisano w opisie. Jak kupować, żeby mieć gwarancję? I gdzie kupować? (jeśli ktoś ma konkretnego linka do sklepu internetowego z jakąś możliwie prostą, wygodną i niedrogą odzieżą).

Awatar użytkownika

Od lat kupuję online praktycznie wszystkie ubrania i to nie tylko dla siebie, ale też dla mojej córeczki i generalnie uważam, że to jest ogromna oszczędność czasu i pieniędzy. Niby dziwne, ale chociaż jestem kobietą, to wcale nie przepadam za bieganiem przez pół dnia po centrach handlowych. Wolę usiąść przy monitorze i swobodnie przeglądać i porównywać. Moja rada jest taka – kupuj zawsze ze sprawdzonych źródeł, które dają ci gwarancję bezpłatnego zwrotu towaru, jeśli nie będzie odpowiadał oczekiwaniom.

Podpisuje się pod wiarygodnymi źródłami. Polecam sklep Reyoung.pl. Kupiłem tam całkiem niedawno spodnie męskie i wszystko idealnie odpowiadało opisowi. Sam jestem informatykiem, więc istnieje prawdopodobieństwo, że mamy podobne oczekiwania odnośnie garderoby i tobie też spodoba się ich styl. GL

Przede wszystkim czytaj wszystkie informacje o rozmiarówce. Raz zamówiłem sobie XL i dosłownie w tym pływałem. Dopiero po fakcie się pokapowałem że na kolejnej podstronie był dokładnie podany wykaz do każdego rozmiaru np. obwód, długość itp. Akurat z tamtego sklepu na łapałem się tak na początek skali do rozmiaru L, więc się zdziwiłem. TRo jest pułapka zakupów online, ale warto spróbować tylko trzeba być uważnym

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa UTC