Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość

Witam serdecznie, przeprowadziliśmy się z mężem z bloku do bliźniaka. Nasza sąsiadką jest starsza pani, która nie ma się czym zająć i włąściwie to zajmuje się tylko naszym życiem.. Niestety zagląda nam po oknach jak jesteśmy w pracy, komentuje po sąsiadach co mamy w domu, czy jest porządek itp. Czy mogę ją podac na policję?

jeżeli narusza twoją prywatność, a z tego co czytam to właśnie to robi, bo jak inaczej nazwać zaglądanie po oknach... to dzwoń śmiało, w końcu jestes obywatelką i masz swoje prawa w tym kraju.

Ale bez przesady, to jest tylko starsza pani, ona nie chce wam zrobić krzywdy, po prostu jej się nudzi i szuka sensacji żeby mieć co opowiadac koleznakom w tramwaju. wiem że to denerwujące kiedy ktoś roznosi plotki po okolicy, ale więcej biedy będziecie mieli jak wezwiecie na nią służby porządkowe.

Ja myślę podobnie co kolega. Może warto zwyczajnie zamontować u siebie w oknach rolety i zaciągac je na dzien, kiedy już nie ma was w domu a jesteście w pracy. To powinno moim zdaniem wystarczyć.

A w weekendy to co ja będę siedziała po ciemku, z zaciągniętymi roletami, bo Pani starsza ma ochotę pójść na spacer i mi po oknach pozaglądać. naprawdę potrzebna mi jest dobra rada, bo już mi wysiadają nerwy.

Słuchaj, miałam podobny problem ale w bloku jak mieszkałam na parterze, tuż przy wejściu do klatki schodowej. Każdy kto wchodził to zaglądał jak mam w domu i co robię, to jest bardzo denerwujące. U siebie zamontowała wolnowiszące rolety dzień noc i od tej pory mam święty spokój. W ciągu dnia mam normalniedzienne światło bez podnoszenia rolet, w nocy też nic nie widac co dzieje się w mieszkaniu.

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa UTC