Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Witam, będę stawiał halę pod Poznaniem i potrzebuję firmy która zajęłaby się wykonaniem gotowych zbrojeń budowlanych. Zależy mi na terminowości i oczywiście konkurencyjnej cenie. Jeśli moglibyście kogoś polecić to będę bardzo wdzięczny. Pozdrawiam.

Awatar użytkownika

Cześć. Mogę polecić Ci tę firmę: budownictwomoniuszko.com. Wynajmowałem ich do prac żelbetonowych. Gdybym miał ponownie wybierać to też bym się na nich zdecydował bo pracują u nich specjaliści którzy wykonali robotę w bardzo krótkim czasie, bez żadnych błędów czy opóźnień. Piszę o tym bo znajomi opowiadali mi że przyjeżdzą o nich firma coś wykonac a okazuje sie ze nikt nie potrafi projektu poprawnie odczytac. Tak wiec polecam bo zlegoslowa nie moge na nich powiedziec.

Awatar użytkownika

Mógłbyś skopiować bezpośredni link bo nie jestem zbyt internetowy i chyba w cos zlewszedlem, w kazdym razie nie znalazlem.

Awatar użytkownika

Pewnie, budownictwomoniuszko.com/zbrojenia-budowlane/. Zapomniałem napisać że niedawno moj kolega bral ich do zbrojeń bo sam mu poleciłem i oglądałem potem efekt końcowy. Tak jak się spodziewałem wszystko wykonane perfekcyjnie i niedrogo.

Nie wiem czy moja opinia się na coś przyda bo nie jestem przedsiebiorcą, ale kupowałam od nich dom jednorodzinny pod Poznaniem. Również się cieszę że zdecydowałam się na nich bo domek jest po prostu swietny pod wzgledem projektu, nie mamy zadnychproblemow, a moj mąż który też troche zna sie na budownictwie potwierdził że stawiali z dobrych materiałów.

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa UTC