Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość

Planujemy kupno nowego sprzętu do firmy. I mam pytanie. Wahamy się, jaki sprzęt kupić. Laptopy, tablety z klawiaturą czy komputery stacjonarne? Sprzęt będzie używany raczej tylko w biurze, głównie do spraw biurowych, obsługa internetu i programów typu word itp. Przy okazji, czy ktoś zna jakiegoś informatyka z Krakowa?

Myślę, że tradycyjny komputer np. z aukcji będzie dobry, może być nawet używany, to na pewno wyjdzie taniej niż kupno nowego sprzętu.

Może i tak, ale jednak zwykły komputer zajmuje sporo miejsca, nie zabierzesz go do domu itd. Fajne są mobilne tablety, do których podłączysz klawiaturę np. tablety Microsoft Surface. Działają tak samo, jak zwykły laptop czy komputer, a łatwo je gdzieś zabrać. Gdyby to miał być komputer do grafiki itp. rzeczy to owszem, ale jeśli chodzi o sprawy biurowe zwykły tablet wystarczy, no i możesz go zabrać do domu.

Awatar użytkownika

Może się tu przydać opieka informatyczna Kraków ma sporo firm informatycznych, a z takiej myślę lepiej jest korzystać niż z usług jakiegoś „prywaciarza”, bo to zawsze większa pewność i gwarancja, że pomoc zawsze będzie na czas w przypadku awarii komputera itp.

Ja też myślę, że firma informatyczna Kraków jest duży, więc na pewno coś wybierzesz. Ja akurat korzystam właśnie z usług firmy, sama nie zatrudniam informatyka, bo mi się po prostu nie opłaca, i to się sprawdza. W razie problemów z komputerami szybko są na miejscu i załatwiają sprawę.

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa UTC