Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Witam wszystkich forumowiczów. Szukam przedsiębiorców, specjalistów odnośnie działań promocyjnych albo po prostu ludzi, którzy są w stanie mi doradzić, które nośniki reklamy są najbardziej skuteczne.

Awatar użytkownika

Od razu pomyślałem o reklamie podświetlanej, ponieważ wydaje mi się ona nowatorskim nośnikiem reklamy, dzięki której jesteśmy widoczni, a chyba o to chodzi. Jeśli przechodzień mija sklep, biuro czy restaurację, który reprezentuje duża reklama podświetlana, to z pewnością zechce sprawdzić, co kryje się wewnątrz. I wtedy być może zostanie na dłużej. Ponadto, dzięki reklamie podświetlanej możesz być widoczny 24h/7. Zobacz na przykład na apteki albo niektóre supermarket.

Awatar użytkownika

Jaki rodzaj reklamy podświetlanej najlepiej wybrać?

Awatar użytkownika

To już zależy od Ciebie, na szczęście wybór jest bardzo duży. Wejdź na stronę internetową: http://produktyreklamowe.com.pl/pl/content/31-reklama-swietlna. Jak przeczytasz informacje pod linkiem, reklama podświetlana nie będzie miała przed Tobą żadnych tajemnic i z pewnością wybierzesz taki rodzaj, który będzie Tobie najlepiej odpowiadał. Ja myślę, że reklama podświetlana sama w sobie jest spektakularnym nośnikiem reklamy, niezależnie jaki rodzaj wybierzesz. Dzięki widocznym po zmroku szyldom, miasto wydaje się tętnić życiem, wygląda to po prostu ładnie.

Awatar użytkownika

Zgodzę się z kolegą powyżej. Dzięki reklamom podświetlanym możesz połączyć korzystne dla Ciebie działania promocyjne z miłymi dla oka wrażeniami wizualnymi.

Awatar użytkownika

Ja prowadzę niewielki bar i posiadam litery podświetlane razem z logo. Można je zamówić na stronie internetowej: http://produktyreklamowe.com.pl/. Dzięki podświetlanym literom mój lokal jest widoczny po zmroku, widać z daleka że bar jest czynny w nocy i nawet sobie nie wyobrażasz, ile osób przychodzi na kebaba po północy. Ja myślę, że to też duża zasługa tej reklamy podświetlanej.

Dla mnie także produkty reklamowe.com.pl przyniosły szczęście. Zamówiłem tutaj reklamę podświetlaną dla swojej restauracji i od razu lokal nabrał innego wyrazu.

My wracając z imprezy też wypatrujemy podświetlanego logo z jakimś barem, gdzie można się posilić po kilkugodzinnych baletach.

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa UTC