Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Witajcie! Mamy w tym roku przeznaczoną na promocję pewną sumę, nie są to jakieś kolosalne środki, ale warte zaiwestowania w profesjonalistów. Podpowiedzcie mi proszę, kto w Łodzi zajmuje się tworzeniem filmów reklamowych? Zależy mi na kimś, kto jest już jakiś czas na rynku, żeby to nie bvyła jakaś firma no name, ale chciałabym zobaczyć jakieś ich produkcje.

Awatar użytkownika

Nie powiedziałaś jaką branżę chcesz reklamować.

Awatar użytkownika

Wydaje mi się, że nie jest to ważne, bo przecież film ma być dostosowany do mojego biznesu, cokolwiek by to nie było, ale żeby zaspokoić twoją ciekawość, to prowadzę sieć salonów kosmetycznych i mini spa. Chciałabym żeby jakos fajnie udało się nas wypromować filmem reklamowym.

Awatar użytkownika

Cześć. Według mnie, jeśli chodzi o Łódź, to tylko Woodpecker MP, są chyba najbardziej znani i najbardziej profesjonalni, no przynajmniej tak wynika z mojego reasersh, który robiłem jakiś czas temu, gdy organizowałem promocje dla restauracji. Spotkaliśmy się ze scenarzystą, który wywpytał nas o wszystkie kwestie, które chcielibyśmy zawrzeć w filmie, a później napisał świetny scenariusz, który został sfilmowany. Film wrzuciliśmy sobie na naszą stronkę, a później na fb i insta cieszył się bardzo dużą popularnością.

Awatar użytkownika

To świetnie, gratuluje:) a masz może jakiś kontakt do tej firmy? Zaiteresowałeś mnie ich ofertą.

Awatar użytkownika

A jasne, łap http://woodpeckermp.pl/ moim zdajem zrobić Ci naprawdę dobry film reklamowy. Są bardzo kreatywni, a przy tym nie przytłaczją swoją wizja, wiesz „artystyczna wizja”, której nie można zmienić. Oni przeciwnie, są otwarcie na sugestie i cały proces tworzenia filmu konsultują ze zleceniodawcą.

Awatar użytkownika

O to naprawdę super, w końcu płaci się za ten film, więc dobrze by było mieć jakiś wpływ na to, co zostanie pokazane. Ja już nie mogę się doczekać gotowej produkcji, chciałabym, żeby wyszło naprawdę dobrze. Oby:)

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa UTC