Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość

Mam od lat przygotowany projekt własnej firmy, wystarczyłoby to tylko doszlifować. No i ruszyć z pomysłem. Ale ostatnio mi wpadlo do glowy, aby założyć firmę poza granicami Polski. Tam gdzie podatki nie sa tak wysokie jak w Polsce. Bo w Polsce przedsiębiorcę najlepiej od razu oskubac do zera :P Czy zakładanie firmy za granicą jest dobrym pomysłem?

Zawsze zadaj sobie pytanie czy chcesz tylko zarejestrowac w innym panstweifirme czy tez chcesz tam mieszkac np. Bo to jest roznica kiedy produkujesz bluzki gdzies w swiecie i potem wieziesz je do innego kraju. Niż sprzedawac te bluzki w jednym kraju. Po prostu jak zawsze konieczna jest dokladna analiza

Ja probowałam zakładania firmy i tu i w Panamie i podatki to wiadomo ze nizsze w Panamie. No ale ja akurat nie robilam tego sama tylko skontaktowałam się z panama-omnibus.com i wtedy oni mi pomogli. Wtedy mi pomogli połapać się jakie dokumenty i jakie kryteria sawazne przy zakladaniu firmy. jak potrzebujesz jakiegos info to możesz zajrzec tu panama-omnibus.com/zakladanie-firmy-panama.php i po prostu poczytaj czy to cie przekonuje. oni tez pomagaja w zalozeniu firmy na Kostaryce no i jak bys chciała to możesz spróbować tu info panama-omnibus.com/zakladanie-firmy-na-kostaryce.php i w sumie możesz sobie porównać czy Panama, Czy Kostaryka czy może inne jeszcze panstwo.

Awatar użytkownika

No tak się mówi o Ameryce Srodkowej ze tamte kraje to raje podatkowe, ze kilka procent podatku i panstow nie ingeruje kto jak prowadzi firme nie zaglada w dokumenty. Po prostu inne zycie.

w Polsce placi się wysoki ZUS i prawda jest tez jednak taka ze ci którzy maja wlasne firmy na Starosc nie maja np. prawie emerytur i to tez jest bez sensu bo oni daja innym prace idbaja o kraj a potem taki cyrk Szok

Awatar użytkownika

Ale przeciez w Polsce o to chodzi żeby wziąć jak najwięcej. A potem robia programy rozdawnictwa na 500+. Po prostu ktos musi na to ciezkozapracowac.

Awatar użytkownika

Jka bym zakładał firme to napewno nie w Polsce

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa UTC