Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Zastanawiam się co jest lepsze. Czy wyznaczyc w firmie po prostu ABI czy może pokusić się o outsourcing. Czy korzystacie z outsourcingu ABI w swojej firmie? Jakie macie o tym zdanie?

Awatar użytkownika

Tak naprawde i tak i tak musisz mieć pelnaochrone danych osobowych. Jasne ze szkolenia możesz zrobic pracownikom i tez będzie ok. tylko ze jak nie ma jednej wyznaczonej osoby od tego to często wszystko się rozmywa jakos tak. I w sumei trudno się polapac co i jak. A teraz coraz wiecejosob korzysta z outsourcingu ABi bo to wygodna po prostu forma, placisz za usługę a oni robiareszte. Tak mysle.

U mnie tylko jest ABI. Fakt, jest taki jak inspektor, kontroler. Troche pedantyczny, ale jednak w tym aspekcie lepiej żeby był pedantem, niż potem firma miała by problem. Ale ogólnie to spoksik :P

To jest tak ze outsourcing ABI to wiecej niż sam ABI w firmie. Bo przy outsourcingu masz jeszcze planowanie szkoleń, udoskonalanie systemu bezpieczeństwa, aktualizowanie dokumentów. Ja sam z tego korzystam i dotychczas nie mam powodów do narzekań. Tutaj masz info o outsourcingu ABI jak bys chciał abi-szczecin.pl/outsourcing-abi.html i moze jednak się zdecydowal. Po prostu płacisz za kompleksową usługę, za całość i nic więcej ciebie nie interesuje. To firma, z którą ja wspułpracuję, ale jednak doceniam to, ze ktos to wszystko skleja w całość. Bo pracownicy często za duzo bałaganu mi robili.

To jest tak, ze ustawa o ochronie danych osobowych, szczegółowo wyjasnia co trzeba zrobic itd. Jak masz od tego zewnętrzną firmę, to ona się głowi nad tym, żeby to wszystko było zgodne z prawem i na czas, żeby umowy były odpowiednie no i cały czas masz feedback jak to wszystko przebiega.

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa UTC